Маловиразний 'МЮ' і безпорадний 'Галатасарай' вилетіли з ЛЧ

СПОРТ bigmir)net/sport.bigmir.net, 19 квітня 2001, 15:05
0
4

"Баварія" справедливо взяла реванш. В обох двобоях з "Манчестером" мюнхенці перемогли, і насамперед тактично. Як це не банально звучить, але Хітцфильд цілком переграв Фергюсона.

Англійці в повторному матчі в Мюнхені діяли дуже примітивно і так і не змогли добитися необхідного для них результату. А от "Галатасарай" хоч і боровся відчайдушно - клас "Реала" на кілька порядків вище.

Баварія - Манчестер Юнайтед 2:1

Голи: Елбер 5, Шолль 40 - Гіггз 49

Перший матч 0:1

60,000 глядачів

Баварія - Кан, П. Андерссон, Куффур, Саньоль, Лінке, Тарнат, Шолль (Паоло Сержіо 88), Эфенберг, Йеремис, Янкер (Циклер 35), Елбер (Санта Круз 64)

МЮ - Бартез, Г. Невілл, Стам, Браун (Чедвік 85), Стам, Сільвестр, Скоулз, Батт (Сольскьяер 78), Р. Кін, Гіггз, Йорк (Шерінгем 66), Коул

Статистика матчу: Удари (в отвір): 12 (5) - 13(5) Кутові: 1 - 11 Фоли: 7 - 15 Офсайди: 3 - 4 Попередження: немає

Власне, хід подій на поле визначив швидкий гол "Баварії". Багатоходова комбінація закінчилася прострілом Тарната й ударом Елбера в порожні ворота метрів з 3-х. Помилка Гарі Невілла і пари стоперів, які не потрапили в м'яч, дозволила Тарнату зі своєї зони віддати влучний пас.

Гості цілком контролювали м'яч, але нічого розумного створити так і не змогли. Якби не помилки гравців "Баварії", то небезпечних моментів у воріт Кана могло б і не бути взагалі. А так парочка промахів Куффура, невпевнена гра Кана створювали видимість гостроти у воріт мюнхенців. В одному з епізодів Саньоль вибив м'яч з порожніх воріт - це був, мабуть, найнебезпечніший момент манкуніанців у першому таймі.

А закінчилася перша половина вже з подвійною перевагою німців. Чергова розгониста атака - і оборона "МЮ" виказує нездалість. Йереміс відмінно зіграв у центрі поля, прострелив, Елбер переадресував м'яч на Янкера, який так захопився боротьбою з захисником, що проігнорував передачу, чого не скажеш про Мехмета Шолля. Удар хавбека "Баварії" у ближній кут Бартез парирувати не зміг.

В другому таймі гості різко додали в русі і вже на 49-й хвилині Гіггз запалив вогник надії для своїх партнерів. Після стрімкого паса Скоулза він вийшов один на один з Каном і елегантно перекинув голкіпера. А от подальша гра нагадувала випробування на міцність - манкуніанці замкнули хазяїнів у їх штрафному майданчику, але нічого домогтися так і не змогли.

Блискуче діяв в другому таймі Кан. Він витяг кілька складних м'ячів і бездоганно зіграв на "другому поверсі". Тепер "Баварію" чекає куди більш складний іспит. Після примітивних англійців їм необхідно шукати протиотруту від великих імпровізаторів іспанської команди - Рауля, Фігу, Макманамана і Гуті...

Реал - Галатасарай 3:0

Голи: Рауль 15, 37, Іван Ельгера 28

Перший матч 2:3

74,000 глядачів

Реал - Кассільяс, Йерро, Каранка, Мічел Сальгадо, Іван Ельгера, Роберто Карлос (Соларі 90),  Макманаман, Фігу (Савіо 86), Макелеле, Гути (Флавіо Консейсао 75), Рауль

Галатасарай - Таффарел, Бюлент К., Фатих, Уміт, Суат (Бюлент А. 46), Хасан Сас (Ариф 67), Эмре, Окан, Асік, Жардел, Хаджі

Статистика матчу:

Удари (в отвір): 12(9) - 10 (1) Кутові: 8 - 6 Фоли: 16 - 14 Офсайди: 4 - 2

Попередження: Каранка - Окан, Умит, Хасан, Фатіх, Бюлент К.

Все логічно і закономірно - сьогоднішній "Реал" на порядок сильніше "Галатасарая". І якщо вдома при божевільній підтримці своїх болільників і при негласних симпатіях арбітрів турки можуть обіграти кого завгодно, то в гостьових двобоях випадає грати "за правилами"...

От і цього разу в гостях підопічні Луческу показували, м'яко говорячи, непевно. Хазяїни вирішили результат зустрічі вже в першому таймі. На 15-й хвилині Рауль із близької відстані закотив м'яч у ворота Таффарела після комбінації Макманаман - Мічел Сальгадо. Потім Фігу подав кутовий, Іван Эльгера високо вистрибнув і без всякого опору головою відправив м'яч у "дев'ятку". А на 37-й хвилині той самий Рауль з лівої відправив 3-й м'яч після паса Макманамана.

Крім того, гравці "Королівського клуба" прогавили масу можливостей довести рахунок до непристойного. Особливо це стосується Фігу і Гуті.

Друга половина пройшла в нервовій атмосфері. Футболісти "Галатасарая" стали більше володіти м'ячем, більше симулювати і раз по раз падати, викликаючи при цьому гнів іспанських інчос. Апогеєм таких "взаємин" стали спільний обмін монетами - болільники закидали турків усілякими предметами, а "надто обдаровані" гості взялися збирати монети і відправляти їх назад на трибуни.