Баварія" виграла чемпіонат Німеччини

Корреспондент.net, 21 травня 2001, 16:02
0
4

Другий рік поспіль мюнхенська "Баварія" витягнула щасливий квиток в останньому турі бундесліги і стала чемпіоном своєї країни.

Якщо в минулому сезоні ФК "Голлівуд" був зведений на трон своїми сусідами, яких представляв "Унтерхахінг", то цього разу доля мюнхенців була в їхніх власних руках, а точніше, ногах.

Коли на 89-й хвилині боснієць Сергій Барбарез відкрив рахунок у матчі "Гамбург" - "Баварія" болільники "Шальке" уже готувалися відсвяткувати чемпіонство, але мюнхенці зробили справжній подвиг. На 4-й доданій хвилині шведський захисник Патрік Андерссон (!!!) після розиграшу вільного удару забив "золотий" гол і приніс своїй команді 17-й титул найсильнішої команди Німеччини.

Головний конкурент мюнхенців "Шальке-04" у не менш драматичному матчі проти "Унтерхахінга" вирвав перемогу 5:3, поступаючись по ходу зустрічі 0:2. У гельзенкірхенців кращими були Еббе Санд (розділив титул кращого снайпера бундесліги з... Барбарезом), ван Керкховен, Беме (дубль) і Асамоа.

Гамбург - Баварія 1:1

Голи: Барбарез 89 - П. Андерссон 90

Шальке 04 - Унтерхахінг 5:3

Голи: ван Керкховен 44, Асамоа 45, Беме 72, 74, Санд 89 - Брайтенрайтер 3, Шпіцак 28, Шейферт 69