Українські юніори почали з переконливої перемоги

СПОРТ bigmir)net/sport.bigmir.net, 18 червня 2001, 10:26
0
7

На чемпіонаті світу серед юніорів (U-20) в Аргентині блискуче почала свої виступи збірна України. Підопічні Крощенка в стартовому матчі у відмінному стилі розібралися з чилійцями й очолили турнірну таблицю у своїй групі.

Провідний же форвард нашої дружини Олексій Бєлік лідирує в списку бомбардирів.

Українці досить швидко відкрили рахунок. На 14-й хвилині Бєлік одержав м'яч біля штрафного чилійців, звільнився від опіки захисника і могутнім ударом увігнав м'яч у кут. Після цього наші віддали ініціативу супротивнику, але південноамериканці в атаці нічим особливим не виділялися, і Шершун з партнерами спокійно "читали" усі ходи підопічних Ектора Пінту.

Ближче до кінця першої половини витончена двохходівка Герасименко - Валеєв закінчилася пасом "нашого голландця" на форварда "Кривбасу" і Андрій з гострого кута, не без допомоги рикошету, у друг раз засмутив Ерреру.

Практично відразу після навісу в штрафний Руденка Мільяр швидше усіх зреагував на серію рикошетів і щільним ударом метрів з 5-ти один м'яч відіграв.

В другому таймі наші цілком перегравали суперника, а часом смотрелись просто солідно. Багатоходові комбінації, відмінна гра в відборі - загалом українці як випливає підготувалися до цього двобою.

Прикрасою двобою став третій гол "жовто-синіх". Після навісу з лівого флангу донецький вундеркінд Олексій Бєлік блискучим ударом через себе поставив хрест на всіх надіях чилійців.

Буквально через 5 хвилин наші могли ще двічі відправити м'яч у ворота Еррери, але голкіпер "червоних" відбив постріли Даніловського і Бєліка.

Справедливості заради відзначу, що в обороні збірної України час від часу виникали справжні дірки і лише низька виконавська майстерність чилійців і надійні дії Руденка не дозволили супротивнику забити другий м'яч у середині тайму.

Під завісу матчу команди обмінялися голами. Спочатку Руслан Валеєв замкнув передачу Андрія Герасименка, а на останніх секундах різкий удар Пардо став нерозв'язною проблемою для Віталія Руденка.

Україна - Чилі 4:2

Голи: Бєлік 14, 50, Ан. Герасименко 38, Валеев 78 - Мільяр 38, Пардо 90+2 Мендоса, 7,500 глядачів

Україна - Руденко, Пасісниченко (Прохоров 72), Шершун, Симоненко, Комарницький, Даниловський, Смалько, Валеєв, Гай (Бондаренко 46), Ан. Герасименко (Наконечний 78), Бєлік

Чилі - Еррера, Кампос, Дрогуэтт, Ойярзун, Пінту, Вільяра, Касерес (Сото 74), Вальдес, Сальгадо, Рейес (Фернандес), Мільяр (Пардо 63)

США - Китай 0:1 Гол: Бо Ку 50

Україна - Чилі 4:2 Голи: Бєлік 14, 50, Ан. Герасименко 36, Валеев 78 - Мільяр 36, Пардо 90