'Динамо' - чемпіон України

СПОРТ bigmir)net/sport.bigmir.net, 20 червня 2001, 07:57
0
4

У надважкому матчі підопічні Валерія Лобановського вирвали перемогу в "Дніпра" і стали дев'ятикратними чемпіонами України. У першому таймі хазяїни володіли солідною територіальною ініціативою, проте за винятком кількох небезпечних моментів, нічим в атаці не запам'яталися. Активно грали Боднар і Пеєв, але в їхніх діях було багато ганджу і більшість атак киян були нейтралізовані захисниками "Дніпра".

Болгарин мав відмінний шанс відзначитися, але його удар головою парирував Медін. Чернат кілька разів непогано пробивав штрафні, в одному випадку м'яч догодив у хрестовину.

Другий тайм почався з холодного душу для "біло-блакитних". Непогодженість у діях динамовської оборони привела до того, що Спєвак опинився на ударній позиції і не схибив - 1:0 на користь гостей.

Господарям необхідно було забивати два м'ячі і вони влаштували справжню облогу воріт Мєдіна. До конкретних моментів справа не доходила аж до 83-й хвилини. Андрій Несмачний, перебуваючи в штрафному "Дніпра", практично під нульовим кутом могутньо пробив (прострелив) і м'яч потрапив у далекий кут воріт Мєдіна.

Буквально за хвилину Мелащенко вистрибнув вище за всіх у штрафному дніпропетровців і головою технічно поклав м'яч у кут.

Динамівці холоднокровно відбили всі наступні спроби гостей зрівняти рахунок і відсвяткували своє дев'яте чемпіонство.