Яна Клочкова: тепер японське золото!

СПОРТ bigmir)net/sport.bigmir.net, 24 липня 2001, 08:45
0
7

На чемпіонаті світу з водних видів спорту, що проходить у японській Фукуоці, українським спортсменам лише один раз пощастило здобути комплект медалей.

На 400-метровій дистанції Яна Клочкова була першою, що дозволило їй внести в скарбничку української збірної першу медаль на турнірі. Вигравши золото з результатом 4:36.98, Клочкова, однак, не змогла перевершити світовий рекорд, установлений нею самою на Олімпіаді в Сіднеї.

Срібна нагорода на цій дистанції дісталася американці Марті Бовен, бронзову ж медаль завоювала румунська плавчиха Ніколета Каслару.

Після дев'яти днів змагань лідирує збірна Росії, у скарбничці якої вже десять нагород: 4 золотих, 5 срібних і одна бронзова. На три медалі менше в австралійської команди (4+2+1), далі йде Німеччина, маючи 8 медалей (3+2+3), по значимості нагород вона поступається збірній Австралії.

Україна посідає дев'яте місце, маючи у своєму активі лише одну нагороду - золото.