"Борусія" виявилася знову не по зубах "Шахтарю"

Корреспондент.net, 23 серпня 2001, 14:20
0
4

На передматчевій прес-конференції головний тренер донечан Віктор Прокопенко, відповідаючи на питання німецьких журналістів, чи влаштує його рахунок 2:0 на їх користь, жартуючи зауважив: "Буду задоволений і результатом 3:1". Наступного дня німецькі газети вийшли із сенсаційними "шапками": "Тренер "Шахтаря" впевнений у перемозі 3:1"...

Не складно уявити, що робилось у душі наставника "Борусії" Маттіаса Заммера, коли вже на сьомій хвилині контратака гостей завершилася ударом Андрія Вороб'я, а відбитий Йєнсом Леманном м'яч Джуліус Агахова добив із трьох метрів у порожні ворота. Надалі дортмундці володіли перевагою, але до серйозних моментів справа не доходила. Втім, як і з боку "Шахтаря". Однак напруга зустрічі, з огляду на "слизький" рахунок, було найвищою: відчувався острах гравців обох команд перед помилкою.

А після перерви клас просто нокаутував азарт. Переломним став гол чеха Яна Коллера, забитий головою після передачі з кутового його земляка Томаша Росіцкі. На 65-й хвилині бразильський дует Деде-Аморозо розіграли прекрасну комбінацію, яка завершилася підкрученим ударом останнього. А ще за чотири хвилини все той самий Коллер головою з трьох метрів добив м'яч, який відскочив від поперечини. А бив зі штрафного Росіцкі, повідомляє DailyFootball.

Тепер "Шахтарю" доведеться виступати у Кубку УЕФА.

Борусія - Шахтар 3:1

Голі: Я.Коллер 52, 69, Аморозо 65 - Агахова 7 (по сумі двох зустрічей 5:1)

Склади команд:

Борусія (Дортмунд, Німеччина) : Леманн, Вернс, Еванільсон, Ю.Колер, Ройтер, Я.Коллер, Росіцкі, Олісе, Діді, Ріккен (Стевіч 80), Аморозо (Мадуні 90) Шахтар (Донецьк, Україна): Вірт, Старостяк, Тимощук, Попов, Аліуце, Бахарєв (Белік 70), Зубов, Воробей, Агахова, Окоронкво, Флоря

Суддя: К.-Е. Нільссон (Швеція)

Ліга Чемпіонів. Кваліфікація (3-й раунд). Відповідні матчі

Левскі - Галатасарай 1:1 Голи: Пантеліч 79 - Серкан 50 (по сумі двох зустрічей 2:3)

Андерлехт - Хальмстад 1:1

Голи: де Бук 80 - Йонсон 11 (по сумі двох зустрічей 4:3)

Фенербахче - Глазго Рейнджерс 2:1 Голи: Ревіво 4, Серхат 71 - Ріксен 74 (по сумі двох зустрічей 2:1)

Грассхоппер - Порту 2:3 Голи: Петріч 78, Шапьюїза 87 - Круз 14, Капушу 43, Деку 80 (по сумі двох зустрічей 4:5)

Борусія (Дортмунд) - Шахтар 3:1

Голи: Я.Коллер 52, 69, Аморозо 65 - Агахова 7 (по сумі двох зустрічей 5:1)

Панатинаїкос - Славія 1:0

Гол: Басінас 27 (по сумі двох зустрічей 3:1)

Тіроль - Локомотив Москва 0:1

Гол: Мамінов 51 (по сумі двох зустрічей 1:4)

Селтік - Аякс 0:1

Гол: Курурупу 29 (по сумі двох зустрічей 3:2)

Лілль - Парма 0:1

Гол: Сенсіні 27 (по сумі двох зустрічей 2:1)

Русенборг - Інтер Братіслава 4:0

Голи: Йонсон 11, Рушвельдт 14, Скаммелструд 44, Странд 84 (по сумі двох зустрічей 7:3)

У вівторок грали:

Динамо (Київ) - Стяуа 1:1

Голи: Мелащенко 46 - Няга 30 (по сумі двох зустрічей 5:3)

Байер - Црвена Зірка 3:0

Голи: Нойвілл 13, 60, Кірстен 30 (по сумі двох зустрічей 3:0)

Лаціо - ФК Копенгаген 4:1

Голи: Креспо 48, 62, Клаудіо Лопес 64, Фіоре 90 - Зума 81 (по сумі двох зустрічей 5:3)

Ліверпул - Хака 4:1

Голи: Фоулер 36, Реднапп 50, Хескі 56, Вілсон 83 (у свої ворота) - Ковач 45 (по сумі двох зустрічей 9:1)

Барселона - Вісла 1:0

Гол: Луїс Енріке 73 (по сумі двох зустрічей 5:3)

Мальорка - Хайдук 2:0 (доп.час) Голи: Ето'О 26, Луці 93 (по сумі двох зустрічей 2:1)

Жеребкування групового турніру відбудеться в четвер.