На чемпіонаті світу з хокею зафіксовано перші сенсації

Корреспондент.net, 6 травня 2006, 09:15
0
2

У центральному двобої першого дня чемпіонату світу з хокею в Ризі зустрічалися господарі турніру і діючий чемпіон світу збірна Чехії. Матч завершився сенсаційною нічиєю.

За підтримки переповненої арени "Рига" латвійські хокеїсти намагалися закинути швидку шайбу, і їм це вдалося.

Голкіпер чехів Мілан Гнілічка не впорався з досить слабким кидком Олексія Широкова.

Чеська збірна зрівняла рахунок наприкінці першого періоду - ворота Сергія Наумова вразив Давид Виборни.

Незважаючи на те, що надалі чехи мали помітну перевагу, домогтися перемоги їм так і не вдалося. У підсумку - нічия 1:1.

Кращим гравцем матчу став голкіпер збірної Латвії Сергій Наумов, що відбив 31 кидок по своїх воротах.

Після гри Наумов підкреслив, що команда була заряджена енергією вболівальників, що заповнили трибуни нового палацу спорту.

Нагадаємо, що збірну Латвії тренує російський фахівець Петро Воробйов, що за кілька днів до старту чемпіонату цілком перекроїв весь тренерський штаб команди.

Для Воробйова це був перший офіційний матч на посаді наставника латвійської збірної.

Латвія і Чехія грають у групі "А" разом з командами Фінляндії і Словенії, що свій матч провели раніше.

З рахунком 5:3 перемогли хокеїсти країни Суомі, що і захопили лідерство в групі.

В поєдинках групи "D" збірна Канади тільки в третьому періоді схилила шальки терезів на свою користь у матчі зі збірною Данії 5:3, а американці досить легко впоралися зі збірною Норвегії - 3:1.

Українці свій перший матч проведуть нині.