Чемпіон України визначиться в "Золотому матчі"

Корреспондент.net, 11 травня 2006, 08:00
0
2

У середу, 10 травня, відбулися матчі заключного, 30-го туру чемпіонату України серед команд вищої ліги. Доля золотих медалей могла вирішитись в київському двобої "Динамо" і "Шахтаря". Найцікавіший матч закінчився внічию - тепер чемпіона визначить "Золотий матч".

Матч почався з атак киян, які вже на самому початку гри принесли дивіденди. Вже на 10 хвилині Максим Шацьких відкриває рахунок, а на 21-й Артем Мілевський після подачі того ж Шацьких, забиває у ворота Шуста другий м’яч.

Коли перший тайм двобою завершився при рахунку 2:0 на користь "Динамо", здавалося, що питання про переможця практично зняте, однак друга половина зустрічі ледь не перевернула усі в з ніг на голову.

Уже до 65-й хвилини рахунок був рівним (у гірників відрізнилися Чигринський і Жадсон).

Під кінець матчу помітно втомлені команди так і не зуміли змінити хід двобою - нічия, 2:2.

Після матчу захисник киян Горан Гавранчич скаже: "Для перемоги "Динамо" не вистачило удачі, зосередженості і інших компонентів. Можливо, на нас уплинув рахунок після першого тайму - 2:0 на користь "Динамо". Ми пішли в оборону і пропустили, втративши впевненість у собі".

У підсумковій турнірній таблиці "Динамо" і "Шахтар" мають однакову кількість балів, а це значить, що доля золотих медалей першості вирішиться в очному двобої цих команд - цей матч відбудеться 14 травня в Кривому Розі (початок зустрічі о 18:00).

Всі інші головні питання 15-ого чемпіонату України вирішені: третє місце - у "Чорноморця", а аутсайдерами першості стали "Закарпаття" і "Волинь" - ці дві команди залишають еліту найсильніших.

Наступний чемпіонат України почнеться вже 23 липня.