На чемпіонаті світу в Латвії - гучний скандал

Корреспондент.net, 12 травня 2006, 12:53
0
3

У четвер, 11 травня, на чемпіонаті світу з хокею, що проходить у Латвії, стався гучний скандал. Причиною став розгром, вчинений канадцями в матчі з господарями турніру - латвійцями.

Матч між збірними Канади і Латвії ознаменувався великим скандалом.

Ще перед закінченням другого періоду за рахунку 5:0 латвійські глядачі почали дуже голоіно (102 децибели) свистіти, закидати лід пляшками з водою й іншими сторонніми предметами.

У підсумку, американський рефері вирішив дати свисток про закінчення періоду на дві хвилини раніше терміну, прийнявши рішення, що цей час команди дограють у третьому періоді.

Але після чотирьох хвилин третього періоду, коли канадці вели в рахунку вже 8:0, на лід знову полетіли монети, запальнички і всяке сміття, а на адресу судді лунала нецензурна лайка.

Рефері не витримав і зупинив матч, відвівши команди в підтрибунне приміщення, а сам пішов вивчати регламент.

За цей час своїх вболівальників намагався заспокоїти гравець збірної Латвії Яніс Спруктс.

Можливо, його умовляння подіяли, і хвилин через десять після зупинки матчу команди знову вийшли на лід.

У кінцівці матчу канадці легко закинули ще три шайби, і не пропустили навіть тоді, коли залишилися втрьох проти п’ятьох суперників.