"Шахтар" - чемпіон України

Корреспондент.net, 15 травня 2006, 08:32
0
3

У неділю, 14 травня, у Кривому Розі відбувся "золотий" матч 15-ої першості України. Суперечка "Динамо" і "Шахтаря" визначила ім’я чемпіона сезону 2005/06. "Шахтар" - чемпіон України.

Гра абсолютно рівних суперників знайшла підтвердження у рахунку основного часу матчу - 1:1.

Перший м’яч був забитий тільки в другому таймі, на 59 хвилині Елано з Чіпріаном Марікою влаштували справжній розстріл воріт Олександра Шовковського, і з другої спроби відрізнився румунський нападаючий.

Відзначимо, що при цьому дуже пасивно поводилися захисники "Динамо".

На 79-й хвилині Родольфо, який вийшов на заміну, відновив рівновагу.

У додатковий час, коли футболісти грали вже на межі сил і можливостей, удача посміхнулася "Шахтарю".

Донецькі футболісти використали свій шанс на 100-й хвилині, завдяки удару Джуліуса Агахови. Нігерійський форвард замкнув головою подачу Фернандіньо.

"Динамо" мало можливість перевести боротьбу за "золото" у серію пенальті, але на останній хвилині матчу після простріленої передачі Максима Шацьких і удару Родольфо м’яч пролетів у лічених сантиметрах від штанги.

А вже через кілька секунд свисток словацького арбітра Любоша Міхела поставив крапку у матчі.

У підсумку, 2:1 - перемога "Шахтаря", що дозволила донецькій команді захистити чемпіонський титул, третій в історії клубу.

Після матчу президент "Динамо" Ігор Суркіс заявив: "Сьогодні я спокійний. Тому що, якщо після кожної поразки потрібно було б приймати таблетки, то я, напевно, уже помер би. Нам варто працювати далі. Мені виконувати свої функції, а команді - свої. Наша головна мета - потрапити в Лігу чемпіонів".