"Барселона" - переможець Ліги Чемпіонів

Корреспондент.net, 18 травня 2006, 08:46
0
5

У середу, 17 травня, каталонська "Барселона" вдруге у своїй історії завоювала титул кращої команди Європи, перемігши у фінальному матчі Ліги Чемпіонів лондонський "Арсенал" з рахунком 2:1. Взагалі, нинішній єврокубковий сезон вийшов для іспанців дуже вдалим, адже Кубок UEFA виграла інша іспанська команда - "Севілья".

На перебіг поєдинку дуже сильно вплинуло швидке вилучення голкіпера "Арсенала" Йенса Леманна за фол останньої надії проти Самюеля Ето’О.

Перший номер збірної Німеччини вже на 18-й хвилині залишив свою команду в меншості, ставши першим вилученим гравцем за всю історію фінальних матчів Ліги Чемпіонів.

Арсен Венгер замінив Піреса на іспанського воротаря Альмунію, а Роналдиньо зі штрафного не влучив у рамку воріт.

У ці хвилини на наставника "Арсенала" було страшно дивитися. Його головною мрією в кар’єрі був виграш Ліги Чемпіонів, але у фінальному матчі "Арсенал" залишився вдесятьох вже в першій половині першого тайму.

Проте, команда Арсена Венгера досить успішно стримувала атаки іспанського клубу.

Більше того, на 37-й хвилині після розіграшу штрафного центральний захисник лондонців Сол Кемпбелл несподівано відкрив рахунок.

Друга половина зустрічі пройшла за великої територіальної переваги "Барселони", щоправда, реальних гольових моментів біля воріт Мануеля Альмунії майже не виникало.

Але в підсумку лондонському клубові для сенсаційної перемоги не вистачило трохи удачі.

У середині другого тайму два прекрасних шанси після швидких контратак не реалізували Фредрік Люнгберг, Тьєррі Анрі і Олександр Глєб.

Розплата за марнотратність настала на 76-й хвилині, коли після пасу Хенріка Ларссона рахунок зрівняв камерунець Ето’О.

Через п’ять хвилин після схожої атаки "Барселона" забила і переможний гол, автором якого став Жуліано Беллетті, який вийшов на заміну.

У час, що залишилася, "Барселона" без труднощів зберегла переможний рахунок, а потім яскраво святкувала завоювання головного трофею сезону.