"Азовмаш" повів в серії проти БК "Київ"

Корреспондент.net, 24 травня 2006, 11:14
0
3

В вівторок, 23 травня, у Маріуполі стартувала фінальна серія чемпіонату України з баскетболу.

Матчі між БК "Київ" і "Азовмашем" відрізняються своєю принциповістю. У цей раз, на кону виявилося золото чемпіонату України.

Хто стане почесним власником цього звання повинна вирішити серія до трьох перемог.

Уже перший матч фінальної серії показав, що суперники налаштовані боротися до кінця.

На початку зустрічі "Азовмашу" вдалося піти у відрив, однак кияни зібралися і включилися в погоню. У підсумку перша зустріч завершилася з рахунком 19:13.

В другій чверті БК "Київ", завдяки фантастичному кидку Андрія Лебедєва (метрів із семи) і штрафним Ламарра Гріра скорочує рахунок до двох пунктів.

На велику перерву клуби ідуть лише за невеликої переваги "синьо-білих" - 39:37.

Друга половина знову почалася під знаком дуелі лідера "Азовмаша" Ель Аміна і форварда киян Горана Ніколича, найрезультативніших гравців у складах своїх команд. У ці хвилини краще виглядали гості - у підсумку - мінімальний розрив 47:48.

Маріупільці влаштували у відповідь спурт, організаторами якого стали Байрамович і Хижняк. Киянин Джованноні розбавляє атаку суперників своїм триочковим і перед заключною чвертю табло фіксує - 59:54. Джованноні починає чверть підбором під чужим кільцем і двома окчками, після чого пристрасті на паркеті закипіли.

Головним героєм кінцівки двобою став маріуполець Байрамович, м’ячі якого остаточно деморалізували "Київ" - 67:59.

Наздогнати суперника гостям так і не вдалося, але "Київ" поступився лише в першому двобої фінальної серії - 78:71.

Другий матч серії відбудеться в середу, 24 травня, на майданчику "Азовмаша", після чого серія переїде до Київ.

За матеріалами: Офіційний сайт БК "Київ"