Україна розгромила Коста-Ріку

Корреспондент.net, 29 травня 2006, 08:02
0
5

Збірна України зробила гарний подарунок на день Києва, розгромивши команду Коста-Ріки з рахунком 4:0

Гра почалася на невисоких темпах - було видно, що суперники придивляються один до одного.

Менше півгодини потрібно було команді Олега Блохіна, щоб відкрити рахунок. На 29-й хвилині після навісу Руслана Ротаня з лівого флангу Альфаро помилився на виході і Сергій Назаренко з гострого кута відправив м’яч у сітку його воріт - 1:0.

П’ять хвилин потому Андрій Воробей подвоїв рахунок, скориставшись неуважністю захисників і черговою грубою помилкою голкіпера Коста-Ріки.

Відзначимо, що костаріканці (на сьогоднішній день 26-команда в рейтингу FIFA) виглядали досить впевнено, однак дві безглузді помилки воротаря гостей Альфаро зруйнували схему гри гостей - ініціатива цілком перейшла до українців.

Третій м’яч у воротах Альфаро побував ще до перерви: Максим Калиниченко точним ударом головою завершив масовану атаку української команди.

Підсумкову крапку в матчі, який проходив на полі НСК "Олімпійський", поставив Олексій Бєлік, який чудовим ударом під поперечину змусив капітулювати голкіпера гостей вчетверте.