Україна у півфіналі ЧЄ-2006

Корреспондент.net, 30 травня 2006, 08:05
0
6

Обігравши в заключному матчі групового етапу команду Данії, молодіжна збірна України стала першою в групі "В" і вийшла в півфінал чемпіонату Європи (U-21).

Відкрив рахунок у матчі Руслан Фомін на 31-й хвилині.

Дальній удар Адріана Пуканича воротар данської збірної невдало відбив перед собою і Руслан забив перший гол - 1:0.

Однак, через 12 хвилин рахунок зрівнявся. Українці не встигли прикрити кращого бомбардира "червоно-білих" Каленберга, який забив третій м’яч на турнірі.

В другому таймі данці починали запеклі спроби забити ще раз, однак "синьо-жовтим" або таланило, або безпомилково грав воротар Андрій Пятов.

На 84-й хвилині недалеко від кутового прапорця Михалик заробив штрафний.

Олександр Алієв зробив вивірену передачу на Артема Мілевського, якого захисники датчан "забули" біля воріт, і форвард "Динамо" без проблем відправив м’яч у ворота - 2:1!

В іншому матчі діючі чемпіони континенту, збірна Італії, склала свої повноваження. Один забитий м’яч голландця де Ріддера вирішив результат двобою - 1:0, і за рахунок особистих зустрічей "помаранчеві" зайняли друге місце, а італійці - третє.

Таким чином, в четвер, у півфіналах зіграють Україна - Сербія і Чорногорія (поки ця команда називається так), а також Франція - Голландія.

Данія - Україна - 1:2 (1:1)

Голи: Каленберг, 43 - Фомін, 31; Мілевський, 84

Данія: Еллегор, Трест, Андреасен, Аггер, Якобсен, Кампер (Абсалонсен, 71), Вюртц, Бергвольд (М.Расмуссен, 62), Соренсен, Каленберг, Бендтнер.

Україна: Пятов, Ярмаш, Яценко, Чигринський, Романчук, Михалик, Чеберячко, Максимов, Пуканич (Оберемко, 67), Фомін (Алієв, 77), Мілевський.

Попередження: Аггер, 56; Андреасен, 68 - Максимов, 19.

Суддя: Ундіано (Іспанія).