"Азовмаш" - чемпіон України

Корреспондент.net, 30 травня 2006, 16:49
0
4

Новим баскетбольним чемпіоном України став маріупольський "Азовмаш", що зумів перемогти баскетболістів БК "Київ" у фінальній серії з рахунком 3:1.

"Азовмаш" - новий чемпіон України.

Четверта зустріч, що проходила в Києві, рясніла постійними сутичками.

Почалося усе в другій чверті, коли киянин Ніссим, що пропустив під кільце Ель-Аміна, грубо атакував американця ззаду.

На майданчику ледь не зав’язалася бійка, однак усе обмежилося технічним зауваженням ізраїльтянину.

Гра на той час проходила в рівній боротьбі. Однак, уже через кілька хвилин спалахнула невеличка бійка в результаті якої на паркеті опинилися Джованонні й Ель-Амін.

У підсумку, дискваліфікаціні фоли до кінця гри одержали Лебедєв і Ліаделіс.

Здавалося, що втрата гостей більш значна, однак грека блискуче замінив Роландас Ярутіс, і азовці поступово почали йти у відрив.

До великої перерви відрив "Азовмаша"склав 9 очок.

В другій половині, завдяки відмінній грі маріупольців Елю-Аміна і Бьюфорда різниця в рахунку складала вже більш 15 очок.

Останні хвилини проходили під безперервні святкування фанатів з Маріуполя, тому напруженої кінцівки вдалося уникнути.

"Азовмаш" повернув собі чемпіонський титул, а найкориснішим гравцем чемпіонату був визнаний Халід Ель-Амін.

Крім цього кращим захисником став Ламарр Грір; кращим форвардом Горан Ніколич; кращим центровим Сергій Ліщук.

БК "Київ" - "Азовмаш" - 75:88

К: Грір (23), Ніколич (18), Ніссім (11).

А: Ель-Амін (19), Бьюфорд (18 + 7 підборів), Ліщук (13 + 7 підборів), Ярутіс (12), Байрамович (10).

Рахунок у серії: 1-3.

Бронзові медалі першості завоював "Хімік" з Південного, який і у третьому матчі переміг "Черкаські Мавпи".

За матеріалами: Баскетбол.ру