За Кубок Стенлі посперечаються "Едмонтон" і "Кароліна"

Корреспондент.net, 2 червня 2006, 15:31
0
3

В четвер, 1 червня, в NHL визначився другий учасник фінальної серії Кубка Стенлі, що стартує в понеділок.

Клуб "Кароліна Харрікейнз" на своєму льоді в сьомому матчі півфінальної серії здобув перемогу над "Баффало Сейбрз" з рахунком 4:2 і в суперечці за почесний трофей зіграє з "Едмонтон Ойлерз".

Перемога над "Шаблями" дісталася "Ураганам" вкрай важко: перед заключною 20-хвилинкою господарі програвали 1:2, але три шайби в третьому періоді схилили шальки терезів на користь "Кароліни", що зробила рахунок у серії до чотирьох перемог 4-3.

Переможною в сьомому матчі серії стала шайба капітана "Ураганів" Рода Брінд’aмора.

Таким чином, у фінальній серії Кубка Стенлі зійдуться друга команда Східної конференції за підсумками регулярного чемпіонату, якою слідом за "Оттавою" стала "Кароліна", і сенсаційний "Едмонтон", що в останній момент застрибнув на підніжку потягу, що рухається в плей-офф і вийшов у фінал з восьмого місця на Заході.