Українська "молодіжка" - друга в Європі

Корреспондент.net, 5 червня 2006, 08:20
0
9

В неділю, 4 червня, у Португалії відбувся фінальний матч молодіжного чемпіонату Європи між збірними України і Голландії.

Молодіжна збірна України, яка вперше в історії подарувала українському футболу вихід у фінал європейської першості, на жаль, у вирішальному двобої не змогла нічого протиставити голландської "молодіжці".

Варто відзначити, що Україна вже перемагала голландців на цьому турнірі 24 травня з рахунком 2:1.

Пропустивши м’яч, у дебюті зустрічі, українці двічі були близькі до того, щоб відігратися, але після ударів Чигринського і Годіна м’яч потрапляв у штангу.

У кінці першого тайму капітан українців Олександр Яценко зіграв рукою у власному штрафному майданчику, а це призвело до пенальті і другого голу у ворота Пятова.

Після перерви українці зуміли переломити хід зустрічі, створивши у воріт голландців достатню кількість гольових моментів для того, щоб зрівняти рахунок, але реалізація в цей день у підопічних Михайличенка була не на вищому рівні.

Так і не "дотиснувши" суперника, у кінці матчу українці знітилися, що призвело до хвилі атак збірної Голландії і ще одного голу  у ворота Пятова, який був забитий вже на 4-й доданій хвилині...

Після матчу головний тренер збірної України Олексій Михайличенко сказав: "Дуже шкода, що ми програли з таким рахунком у найголовнішій грі турніру. Голландія сьогодні грала краще нас, а ми, у свою чергу, допустили помилки, якими скористався наш суперник".

Михайличенко так охарактеризував хід гри: "Ми створили досить багато моментів біля воріт супротивника, яких би вистачило на кілька матчів. Я хотів би подякувати своїм гравцям, тому що вони не здавалися аж до останніх секунд матчу, і навіть тоді, коли Романчук був вилучений з поля".

"Сьогодні футбольні боги вирішили, що це не день збірної України. Ми вперше виступали на турнірі такого рівня, а це - неоціненний досвід", - додав тренер.

ГОЛЛАНДІЯ - УКРАЇНА - 3:0 Голи: Хунтелаар 11, 43 (п), Хофс 90+3  Голландія: Вермеєр, Тіндаллі, Влаар, Лойрінк, Емануельсон, Айсатті (Зомер, 77), де Зєув, Схаарс, Хофс, Хунтелаар, Кастелен (де Ріддер, 69) Україна: Пятов, Романчук, Яценко, Ярмаш, Чеберячко, Максимов, Михалик, Годін(Алієв, 46), Милевський, Фомін (Фещук, 46) Попередження: Влаар 74 - Романчук 25, 76, Ярмаш 38, Яценко 42, Фещук 59 Видалення: Романчук 76 (2жк) Суддя: Мартін Ханссон (Швеція) Порту (Португалія). Стадіон "Бесса XXI" (22146 глядачів).

За матеріалами: "Динамо" (Київ) від Шурика, Fanat.com.ua