Збірна України розгромила чергового суперника

Корреспондент.net, 9 червня 2006, 08:56
0
2

У четвер, 8 червня, збірна України провела останній контрольний поєдинок у рамках заключного етапу підготовки до чемпіонату світу. Команда Блохіна зустрічалася з національної збірною Великого князівства Люксембург.

Показавши абсолютно невиразний футбол у першому таймі, і жодного разу не завдавши удару по воротах суперника, збірна України додала після перерви, що майже відразу принесло їй успіх.

Дотепна триходівка Ротань - Ребров - Воронін завершилася ефектним і точним ударом останнього - 1:0.

Володіючи беззаперечною перевагою і часом демонструючи досить яскравий футбол, українці в кінцівці матчу ще двічі зуміли вразити ворота суперника.

Спочатку після проходу Гусєва вдало на добиваннні зіграв в Андрій Шевченко, а потім Максим Калиниченко реалізував вихід один на один.

Люксембург - Україна - 0:3

Голи: Воронін (55), Шевченко (83), Калиниченко (84).

Україна: 1.Шовковский(К), 2.Несмачний (22.Свідерський, 46), 5.Єзерський (21.Ротань, 46), 6.Русол, 8.Шелаєв, 9.Гусєв, 11.Ребров (7.Шевченко, 58), 14.Гусін (18.Назаренко, 46), 16.Воробєй (19.Калиниченко, 63), 17.Ващук, 20.Бєлік (10.Воронін, 46).

Варто зазначити повернення Шевченка та Реброва, які досить непогано вписалися в гру збірної. Андрій навіть зумів відзначитися в першому ж матчі після травми.

Матч зі збірної Люксембургу був для збірної України останньою перевіркою сил напередодні чемпіонату світу.

Варто зазначити, що збірна України в товариських двобоях перед ЧС-2006 не пропустила жодного м’яча у свої ворота, у той час, як відвантажила суперникам цілих 10.

Вже в п’ятницю, 9 червня, о 13.20 літак зі збірною України на борту має приземлитися в берлінському аеропорті "Тегел", звідки Шевченко і компанія відбудуть до Потсдаму.

Там, в готелі "Семінаріс" і буде дислокуватися збірна України на час світової першості.

Нагадаємо, що перший свій поєдинок на турнірі збірна України проведе 14-го червня, у Лейпцизі, проти збірної Іспанії. Початок зустрічі - о 16:00, пряма ТВ-трансляція - на каналі "Інтер".