Lenta.ru, 11 червня 2006, 01:51
0
5

У Франкфурті завершився перший матч в групі В чемпіонату світу з футболу.

Збірна Англії взяла верх над командою Парагваю, завдяки автоголу капітана парагвайців Карлоса Гамарри - 1:0.

На 4-й хвилині післе навісу Девіда Бекхема зі штрафного захисник бразильского "Палмейрасу" першим дотягнувся до м"яча, проте зрізав його у власні ворота.

На 8-й хвилині травму отримав воротар Парагваю Хусто Вільяр, і замість нього на поле вийшов Альдо Бобаділья (найшвидша заміна голкіпера в історії чемпіонатів світу). До перерви англійці володіли перевагою, а їх суперникам трапився тільки один шанс зрівняти

рахунок, але Нельсон Аедо Вальдес метрів з 18 пробив мимо воріт.

У другому таймі британці впродовж тривалого часу утримували м"яч, а під кінець матчу навіть віддали ініціативу південноамериканцям і стали грати на контратаках. У висліді команда Свена-Ерана Ерікссона виконала установку тренера і довела зустріч до перемоги.

Таким чином, збірна Англії набрала три очка і до початку матчу Швеція - Тринідад і Тобаго (19:00) очолила групу В. В останній грі в суботу зустрінуться Аргентина та Кот д"Івуар (група С, 22:00).