Збірна Чехії розгромила американців

Корреспондент.net, 13 червня 2006, 10:14
0
5

У понеділок, 12 червня, матчем збірних США і Чехії на ЧС-2006 почали з’ясовувати стосунки представники групи "Е".

У цьому протистоянні фаворитом була команда Чехії, що на сьогоднішній день займає другий рядок у рейтингу кращих збірних планети.

Американці, що дійшли до чвертьфіналу попереднього чемпіонату світу, у компанії Італії і Гани мають досить скромні шанси на вихід із групи. До того ж в останніх контрольних іграх підопічні Брюса Арени виступали досить нестабільно.

Головний тренер чехів Карел Брюкнер виставив на матч тільки одного нападника - Яна Коллера. Інший форвард чехів Мілан Барош зустріч з американцями почав на лаві запасних.

Збірна Чехії відразу взялася за справу і змогла реалізувати вже перший гольовий момент.

Уже на п’ятій хвилині гігант Коллер після навісу в штрафну головою переправив м’яч у сітку воріт. Збірна США спробувала вчинити тиск на ворота суперника, але серйозної загрози створити їм не вдавалося.

На 29-й хвилині Петер Чех виявився безсилим після удару Клаудіо Рейни, але м’яч влучив у стійку воріт. Це був, мабуть, єдиний гострий момент біля воріт голкіпера "Челсі".

Через п’ять хвилин чехи подвоїли свою перевагу після фантастичного дальнього удару Росіцки, після чого почали грати на утримання результату.

Після другого голу темп гри помітно впав. Чехи впевнено і дуже спокійно контролювали ситуацію на полі, а американці форсувати події не поспішали.

Остаточний рахунок у матчі встановив Росіцки, що записав на свій рахунок дубль.

В другому таймі він спочатку "вистрілив" у поперечину, а потім порадував вболівальників черговим чудо-ударом, після якого рахунок став 3:0.

Збірна США продемонструвала досить невиразну гру, справедливо зайнявши місце аутсайдера групи.

Становище команд після першого туру: Чехія - 3 очка, Італія - 3, Гана - 0, США - 0.