Австралія демонструє характер і переписує історію

Корреспондент.net, 13 червня 2006, 10:22
0
5

У понеділок, 12 червня, збірна Австралії одержала свою першу перемогу на чемпіонатах світу.

Збірна Австралії обіграла Японію з рахунком 3:1. Героєм матчу став Тім Кейхіл, що забив два голи в кінцівці матчу.

Другий (переможний) м’яч влетів у ворота азіатської команди на 89-й хвилині зустрічі, а третій - вже в доданий суддею час.

Ця перемога стала для австралійців першою в історії їхніх виступів на першостях планети (до цього було дві поразки і нічия).

Японці відкрили рахунок на 26-й хвилині. Суньсуке Накамура виконав навіс у штрафну суперника з глибини поля, його партнери вміло і, швидше за все, без порушення правил блокували воротаря Шварцера, і він не дістався до м’яча, що влетів у ворота - 1:0.

Австралійці до і після пропущеного голу будували свої наступальні дії через потужного форварда Марка Відуку.

Воротар японців Йошикацу Кавагучі кілька разів врятував партнерів, у тому числі відбивши два небезпечних штрафних удари.

Футболісти з Японії відповідали контратаками, але їхні суперники впоралися з загрозами біля своїх воріт.

Розв’язка настала в самій кінцівці матчу. На 84-й хвилині Кейхіл, що вийшов на заміну, розібрався в складній ситуації в штрафній японців, випередив захисників і встиг пробити по воротах - 1:1.

Через п’ять хвилин йому ж вдався рідкісний за точністю дальній удар, після якого м’яч влетів у ліву "дев’ятку". А вже в доданий арбітром час Джон Алоізи (він також ввійшов у гру з лави запасних) реалізував вихід один на один - 3:1.

Австралійці набрали три очка й очолили групу "F" до вечора вівторка, 13 червня, коли в боротьбу вступлять команди Бразилії і Хорватії - фаворити групи.

За матеріалами: ЧМ-2006