Корея здобула вольову перемогу над тоголезцями

Корреспондент.net, 13 червня 2006, 17:16
0
4

Збірна Кореї обіграла команду Того (2:1) у дебютному матчі цих команд на чемпіонаті світу з футболу.

У першому таймі тоголезці відкрили рахунок (м’яч на рахунку Мохамеда Кадера), але після перерви африканці залишилися в меншості, і азіатські футболісти скористалися ситуацією, двічі вразивши ворота суперника. Збірна Кореї набрала три очка.

Перший м’яч був забитий на 31-й хвилині. Мохамед Кадер технічно прийняв м’яч, знаходячись поруч із двома захисниками, легко відірвався від них і пробив у дальній кут - 1:0. Цей гол став для тоголезців першим на чемпіонатах світу (команда - дебютант першостей планети).

Ключовий момент матчу стався на 53-й хвилині. Тоголезець Жан-Поль Аболо, що вже мав у пасиві жовту картку, жорстко і з порушенням правил зіграв проти лідера корейців Пак Чжи Суна. Арбітр Грем Полл не став проявляти поблажливість і вилучив Аболо.

Корейці реалізували більшість через хвилину, вразивши ворота суперника з призначеного за фол проти Пак Чжи Суна штрафного - точний удар вдався Лі Чун Су.

Азіати продовжували нагнітати тиск, і африканці не витримали. Автором переможного голу став Ан Чжун Хван, що пробив в самий кут воріт збірної Того.

Збірні Кореї і Того представляють групу "G".  О 19.00 зустрінуться два інших представники цього квартету (Франція - Швейцарія), а о 22:00 почнеться матч групи "F" Бразилія - Хорватія.

За матеріалами: ЧС-2006