Корреспондент.net, 14 червня 2006, 09:18
0
7

Нульовию нічиєю завершилася гра фаворитів групи "G" Франції і Швейцарії.

Команда Раймона Доменека в першому таймі не реалізувала п’ять стовідсоткових гольових шансів, а представник російського суддівського корпусу Валентин Іванов не призначив стовідсотковий пенальті за гру рукою Патріка Мюллера.

На 24-й хвилині могла забити і швейцарська команда. Після розіграшу штрафного у виконанні Йохана Фогеля з близької відстані в штангу пробив Александр Фрай.

Після перерви більш вікові французи втомилися, дозволивши швейцарцям перехопити ініціативу.

У підсумку, на 65-й хвилині лише чудова реакція Фаб’єна Бартеза врятувала Францію після удару впритул Даніеля Жигакса.

Поступово гра заспокоїлася, до того ж погодні умови не дозволяли футболістам протягом 90 хвилин діяти на високих швидкостях.

Драматична розв’язка могла настати на останніх хвилинах.

Спочатку двічі поспіль ледь не забили французи, а на третій доданій хвилині після розіграшу штрафного міг відзначитися нападник збірної Швейцарії Фрай.

Таким чином Франція продовжила безгольовую серію у фінальній стадії чемпіонатів світу. Востаннє чемпіони 1998 року забивали вісім років тому у фінальному матчі з Бразилією.

Нагадаємо, що й у відбірному циклі ЧС-2006 команда Доменека не радувала вболівальників високою результативністю.

У десяти відбірних іграх французи забили всього 14 м’ячів, зігравши внічию 0:0 на своєму полі з усіма головними конкурентами.