Матч Україна - Іспанія - 0:4

Корреспондент.net, 14 червня 2006, 15:00
0
25

Закінчився матч між національними командами України й Іспанії. Перший матч українці програли, але попереду ще дві гри, де просто необхідно перемагати.

Голи забили Хаві Алонсо, Фернандо Торрес та Давід Вілья (двічі).

Хід матчу

Перший тайм

На третій хвилині Серхіо Рамос прорвався по правому краю, ввійшов у штрафну й відпасував назад під удар Хаві, який не попав у ворота.

Єзерський після навісу зі штрафного пробив головою над поперечиною.

Шоста хвилина - Торрес під гострим кутом вривався в штрафний майданчик українців, але Єзерський у підкаті м’яч вибив на кутовий, після якого нічого небезпечного не відбулося.

Сьома хвилина - Шевченко - офсайд.

Восьма - Іспанці пресингують і володіють перевагою. Луїс Гарсія пробив по воротах, цілячись в ближню дев’ятку, але не влучив в ціль.

Дев’ята - Ротань - офсайд.

13-я хвилина - Маркос Сенна метрів з 30 закручував м’яч у дальню дев’ятку і Шовковський м’яч відбив на кутовий, після якого Хаві Алонсо головою спрямував м’яч у сітку.

17-а хвилина - Русол одержав жовту картку за небезпечний підкат проти Пернія.

17-а хвилина - Вілья робить рахунок 2:0.

Іспанець зі штрафного закручував м’яч у дев’ятку, але в польоті м’яч потрапив у голову Русола і влетів у ворота. Шовковський не міг допомогти своїй команді.

23-тя хвилина - Гусін навішував на Шевченка, але гравець лондонського "Челсі" до м’яча не встиг.

27-а хвилина - Чергову карусель закрутили іспанці біля воріт Шовковського, але до удару справа так і не дійшла.

29-а хвилина - Україна поки грає дуже мляво. Поки  проглядаються тільки цілеспрямовані навіси в штрафну, де захист іспанської команди діє бездоганно.

32-а хвилина - Темп гри впав. Іспанці домоглися чого хотіли, а в українців нічого не виходить в атаці.

32-а хвилина - Перша небезпечна атака. Гусін майже навпроти воріт ввійшов у штрафний і пробив у дальній кут, але мяч, підстрибнувши, потрапив прямо в руки Касільясу.

35-та хвилина - Торрес на своєму фланзі "знущається" над суперниками. Його черговий прохід завершився ударом вище воріт.

38-а хвилина - українці великими силами пішли вперед. Але поки користі від цього небагато.

42-а хвилина  - Воронін - офсайд.

Другий тайм

Команди виходять на поле. Блохін робить дві заміни: замість Гусєва і Гусіна - Воробей і Шелаєв.

46-а хвилина -  Ротань прострілює ліворуч і попадає в Серхіо Рамоса. Відразу ж Воробей проривається з мячем у штрафну, але двоє іспанців витісняють його зі штрафної.

47-а хвилина - Фернандо Торрес виходить один на один, його переслідує Ващук, Торрес бє - Шовковський тягне.

Що відбувається далі?.. Вилучення Ващука і пенальті?!!!!

48-а хвилина -  Шовковський угадав напрямок удару, але Вілья пробив занадто сильно. 3:0

52-а хвилина - Шовковський тягне удар Вільї з 11 метрів впритул.

53-а хвилина - Торрес тікав від Єзерського, який заплів іспанцеві ноги - жовта картка.

55-а хвилина - Подвійна заміна в Іспанії. Замість Вільї виходить Рауль, а Альбельда змінює автора першого гола Хаві Алонсо.

56-а хвилина - Шевченко виконував штрафний з улюбленого місця і змусив понервувати Касільяса. Проте неточно.

57-а хвилина -  Іспанці швидко розіграли штрафний, але навіс пішов за лицьову.

58-а хвилина - Сенна втратив мяч у простій ситуації. Втім, і українці зіграли не краще, вибивши мяч за бокову.

61-а хвилина - Рауль пробиває з лінії штрафний - Шовковський!

61-а хвилина - Воронін пробиває поруч з дальньою девяткою після затяжної атаки і паса Тимощука.

Співвідношення ударів: 13 - 3.

62-а хвилина - Після далекого удару Вороніна мяч просвистів у кількох сантиметрах від девятки.

64-а хвилина - Ребров міняє Ротаня.

64-а хвилина - Сенна пробиває штрафний і домагається кутового.

65-а хвилина - Хаві подає кутовий з лівого флангу. Рамос дуже грубо фолить проти Тимощука, і гол Сенни не зарахований.

66-а хвилина -  Пас на Шевченка, але він не дістає мяч. На обличчі в нього розчарування.

69-а хвилина - Шелаєв віддає  неточну передачу вперед. Це мандраж чи недбалість?!

70-а хвилина - Темп гри дуже упав. Це зрозуміло...

71-а хвилина - Рамос навішує праворуч, Торрес одержує мяч, але обробити його і пробити не зміг.

72-а хвилина - Завівся Ребров: зробив ривок з мячем, але це лише епізод...

73-я хвилина - Шелаєв віддав на фланг Воробею, той ввірвався в штрафну, ідеально відкотив мяч у центр Реброву, але той пробив вище воріт. Найреальніший момент у наших у другому таймі.

74-а хвилина - Після прострілу Рауля Серхіо Рамос пробив у падінні, але неточно.

75-а хвилина -  Рамос збиває Шеву на правому фланзі, штрафний.

76-а хвилина - Ребров виконує штрафний, і Воронін завдає удару - воротар!

77. Фабрегас заміняє Луїса Гарсію.

78. Українці катають мяч на своїй половині.

80-а хвилина - Одержав ушкодження Воробей, йому надають допомогу прямо на полі.

81-а хвилина - Пуйоль підключився в атаку, технічно відпасував партнеру, отримав пас у відповідь, потім головою скинув на хід Торресу, і той точно пробив у лівий нижній кут. 4:0.

84-а хвилина -  Воронін фолить проти Серхіо Рамоса.

85-а хвилина -  Шовковський перехоплює небезпечний простріл Рамоса з правого флангу.

86-а хвилина - Блохін саркастично посміхається на лаві.

87-а хвилина - Торрес виводить Рауля один на один, але Шовковський забирає мяч у нього в ногах.

88-а хвилина - Воробей пробив з 25 метрів, але попав у захисника.

88-а хвилина - Шовковський тягне складний удар Альбельді в правий нижній кут.

89-а хвилина - Шевченко один у середині квадрата іспанців, які спокійно розігрують мяч.

90-а хвилина - Воронін втрачає найреальніший момент у нашої команди. Він обігрює Касільяса, перед ним тільки порожні ворота, але він дозволяє Пабло вибити мяч на кутовий.

90+1 хвилина - Кутовий подано невдало.

Матч закінчився з рахунком 0:4.