Німеччина вириває перемогу на останніх хвилинах

Корреспондент.net, 15 червня 2006, 13:07
0
5

У середу, 14 червня, матчем між збірними Німеччини і Польщі завершився черговий ігровий день ЧС-2006.

Збірна Німеччини на останніх секундах вирвала перемогу в поляків у матчі Чемпіонату світу з футболу.

Вже в доданий арбітром час єдиний гол забив Олівер Нойвілль, який вийшов на заміну.

Німці після двох ігор набрали шість очків і практично забезпечили собі вихід у 1/8 фіналу, а в поляків залишаються лише теоретичні шанси на продовження боротьби.

У першому таймі збірна Німеччини володіла відчутною перевагою і могла двічі відкрити рахунок.

Форвард господарів Мірослав Клозе бив головою, знаходячись у декількох метрах від воріт, але м"яч пройшов поруч зі штангою.

Перед самою перервою з гострого кута удар наносив Лукаш Подольски, але і він був  неточним.

Гра була насичена єдиноборствами, і зрештою поляк Радослав Соболевски одержав другу жовту картку (йшла 77-а хвилина) і залишив поле.

Після цього, атаки збірної Німеччини набули особливо гострого і запеклого характеру.

Польський воротар Артур Боруц кілька разів виручив команду, але вже в доданий арбітром час Олівер Нойвілль після прострілу з флангу не залишив йому шансів - 1:0.

Таким чином, після двох турів німці набрали шість очків. Тепер навряд чи що-небудь зможе перешкодити їм зіграти в 1/8 фіналу.

У поляків залишаються примарні шанси, але якщо в четвер збірна Еквадору обіграє або доб’ється нічиєї в матчі з Коста-Рікою (16:00), то польські футболісти стануть першими невдахами ЧС-2006.

За матеріалами: ЧС-2006