Еквадор виходить в 1/8 фіналу Чемпіонату світу

Корреспондент.net, 15 червня 2006, 17:06
0
3

Закінчився перший матч нинішнього ігрового дня, в якому збірна Еквадору ефектно переграла збірну Коста-Ріки 3:0 і достроково забезпечила собі вихід до наступного раунду змагань.

Матч почався з безперервних атак футболістів Еквадору. Атаки йшли з обох флангів, де активнісю вирізнялися Валенсія та Дельгадо.  І після того, як черговий рейд здійснив Валенсія правим флангом рахунок було відкрито.

По перерві футболісти Коста-Ріки заграли набагато гостріше ніж у першій половині гри. Вони розуміли, що поразка у цьому поєдинку означає одне, третій матч у групі вже нічого не вирішуватиме, оскільки у них шансів на продовження боротьби на форумі вже не буде. Еквадорці у свою чергу розуміли, що не варто грати на утримання рахунку, а варто його збільшувати.

І вже на 54 хвилині Аугустін Дельгадо скориставшись помилками у захисті зміг вдруге засмутити костариканців. Після того, як Еквадор забив другий мяч гра перейшла у спокійне русло. Обидві збірні не намагалися форсувати подій і просто догравали цю зустріч, оскільки вони розуміли, що гру зроблену і що Еквадор виходить до 1/8 фіналу.

Забили еквадорці і третій гол, однак арбітр його не зарахував. Іван Кавєдес перебував в офсайді. Останні хвилини проходили під диктовку футболістів Еквадору, які прагнули все такі забити третій мяч, і вони його забили. Іван Кавєдес замкнув флангову передачу одного із своїх партнерів.