Англія достроково виходить до наступного раунду

Корреспондент.net, 16 червня 2006, 09:13
0
4

Збірна Англії обіграла Тринідад і Тобаго (2:0) на Чемпіонаті світу з футболу і достроково вийшла в 1/8 фіналу.

Доля зустрічі була вирішена в самому кінці матчу. На 83-й хвилині рахунок відкрив Пітер Крауч, а вже в доданий арбітром час Стівен Джеррард встановив остаточний результат. Англійці гарантували собі як мінімум друге місце в групі.

Британці заволоділи перевагою із самого початку зустрічі, але в першому таймі реалізувати свої моменти не змогли.

Майкл Оуен міг зіграти на добиванні після удару Френка Лемпарда, однак не зумів підшлаштуватися під м’яч. Пітер Крауч бив у падінні з близької відстані, але впевнено зіграв воротар остров’ян Шака Хіслоп.

Після перерви атаки англійців найчастіше завершував Френк Лемпард, але м’яч після його ударів летів або повз ворота, або у воротаря.

На 58-й хвилині на поле вийшов Уейн Руні, що зумів залікувати важку травму гомілкостопа раніше, ніж припускала більшість лікарів.

Однак, долю матчу вирішив не він. На 83-й хвилині Пітер Крауч відгукнувся на навіс Девіда Бекхема з правого флангу, виграв верхове єдиноборство і спрямував м’яч під поперечину.

Крапку поставив партнер Крауча по "Ліверпулю" Стівен Джеррард. Він обіграв на замаху захисника і завдав бездоганного удару в кут - 2:0.

Таким чином, збірна Англії набрала після двох матчів шість очок.

За матеріалами: ЧС-2006