Швеція вириває перемогу на останніх хвилинах

Корреспондент.net, 16 червня 2006, 09:34
0
9

У четвер, 15 червня, у групі "У" відбулася футбольна битва "за друге місце", у якій зійшлися Парагвай і Швеція.

Фредрік Юнгберг здобув дуже важливу перемогу збірної Швеції над командою Парагваю з рахунком 1:0.

Велику частину ігрового часу шведи володіли перевагою, але ніяк не могли втілити її в забитий гол.

У першому таймі своїми шансами не скористалися Кім Кальстрьом, Златан Ібрагімович, Тедді Лучич і Крістіан Вільхельмссон, а після перерви по два гольових моменти змарнували Хенрік Ларссон і Маркус Ольбак.

Парагвай, у свою чергу, у деякі моменти зустрічі перехоплював ініціативу, але реальних гольових шансів не створював.

Лише на 46-й хвилині нападник бременського "Вердера" Нельсон Вальдес пробив у зовнішній бік сітки.

Наприкінці зустрічі, здавалося, що у шведських футболістів закінчилися сили. Але саме в цей момент пішла стрімка контратака, що завершилася скидкою Ольбака і переможним голом Юнгберга.

Шведський півзахисник з кута воротарського майданчика головою спрямував м’яч у дальній кут. Цей результат значно наблизив збірну Швеції до виходу в другий раунд ЧС-2006.

Команда Ларса Лагербека після двох матчів набрала чотири очка й у заключному двобої навіть може дозволити собі програти Англії, якщо Тринідад і Тобаго не зуміє обіграти Парагвай.

А от південноамериканська команда, що майже на рівних провела стартовий матч проти Англії, зазнала другої поразки поспіль з однаковим рахунком 0:1, втративши навіть теоретичні шанси на вихід у наступний раунд.

Нагадаємо, що раніше невдахами ЧС-2006 стали команди з Коста-Ріки і Польщі.