Аргентина - Сербія і Чорногорія 6:0

Корреспондент.net, 16 червня 2006, 16:50
0
3

У Гельзенкірхені на стадіоні "Ауф Шальке" закінчився матч Аргентина - Сербія і Чорногорія, що грають у групі "С". Аргентинці розгромили сербів з рахунком 6:0.

Аргентина:

№1. Роберто Аббондансьєрі, №2. Роберто Айяла, №3. Хуан Пабло Сорін, №6. Габріель Хейнце, №7. Хав’єр Савіола, №8. Хав’єр Маскерано, №9. Ернан Креспо, №10. Хуан Рамон Рікельме, №18. Максі Родрігес, №21. Ніколас Бурдіссо, №22. Луїс Гонсалес.

Сербія і Чорногорія:

№1. Драгослав Йеврич, №3. Івіца Драгутинович, №4. Ігор Дуляй, №6. Горан Гавранчич, №7. Огнєн Короман, №8. Матея Кежман, №9. Саво Мілошевич, №10. Деян Станкович, №11. Предраг Джорджевич, №17. Альберт Надь, №20. Младен Крстаїч.

У першому турі Аргентина обіграла Кот-д’Івуар - 2:1, а серби поступилися Нідерландам - 0:1. Так що за певних обставин Аргентина може вийти в 1/8 фіналу. Перший тайм розпочався.

6-а хвилина - Аргентина вже забила. Савіола на фланзі обіграв захисника. Наблизився до кута штрафної і відразу віддав пас ближче до воротарського майданчика Максі Родрігесу, який в один дотик поклав м’яч у кут воріт - 1:0.

7 хв. Огнєн Короман на рівному місці отримав жовту картку.

17 хв. Заміна у складі Аргентини. Замість Луїса Гонсалеса, який травмувався, вийшов Естебан Камбіассо.

22 хв. Темп гри сильно впав. Аргентина заспокоїлась, а в сербів нічого не виходить в атаці.

27 хв. Жовту картку отримав Альберт Надь.

29 хв. Мілошевич впав в чужій штрафній. Пенальті немає.

31 хв. Фантастична атака аргентинців. Сім передач, остання з яких п’ятою у виконанні Креспо, і Камбіассо лівою ногою по висхідній траекторії забив другий гол в зустрічі.

35 хв. Аргентина майже не напружуючись забила двічі, натомість у сербів в атаці не виходить нічого. В обороні в Сербії прохідний двір. Тут і Відіч не допоміг би.

36 хв. Креспо забив чистий гол, але суддя зафіксував офсайд. При цьому Креспо отримав жовту картку.

39 хв. Кежман лежить на газоні, але після допомоги лікарів, серб продовжив грати.

41 хв. Савіола біля кутового прапорця обікрав захисника. Ввірвався у штрафну, обіграв захисника і прострілив на дальню штангу, де Максі Родрігес зробив рахунок розгромним - 3:0.

Перший тайм закінчився. І по суті, весь матч також. Тільки чудо може допомогти сербам зрівняти рахунок.

46 хв. Розпочався другий тайм. В сербів одна заміна. Замість Надя вийшов Ергіч.

49 хв. У сербів ще одна заміна. Місце Коромана зайняв Любойя.

51 хв. Дальній удар Креспо - воротар на місці.

52 хв. Чергова фантастична комбінація Аргентини, але в останній момент савіола заліз в мінімальний офсайд.

54 хв. Родрігеса збивають в метрі від штрафної. Рікельме зі штрафного потрапив в стінку.

56 хв. Нанешті, небезпечна атака сербів. Любойя на фланзі обіграв захисника і навісив у штрафну, де Кежман в один дотик скинув мяч на Мілошевича, якому не вистачило кількох сантиметрів, щоб пробити по воротах.

58 хв. Замість Савіоли виходить Тевез.

62 хв. Знову темп гри помітно впав. За останні 4 хвилини нічого особливого на полі не відбувалося.

65 хв. Кежман догрався. Після чергового фолу в його виконанні в центрі поля, Розетті вилучив форварда збірної Сербії та Чорногорії.

70 хв. Заміна у сербів. Вукич виходить замість Мілошевича.

73 хв. Рікельме виводив Креспо віч-на-віч з воротарем, але форвард упав в боротьбі із захисником.

75 хв. Замість Родрігеса виходить Мессі.

78 хв. Мессі пройшов по флангу, зробив простріл вздовж воріт, де Креспо знайшов свій шанс і все-таки забив свій гол.

84 хв. Тевес сам обіграв половину сербів і забив пятий мяч.

88 хв. Мессі довершиє розгром сербської команди. Аргентинці знову забили в результаті багатоходової комбінації.

Матч закінчився. Рахунок говорить сам за себе. Що цікаво, навіть така феєрична перемога поки що не гарантує Аргентині вихід до 1/8 фіналу. Все стане ясно після закінчення наступного  матчу, в якому зіграють Нідерланди і Кот-д’Івуар.

За матеріалами: Germany06.ru