Гана сенсаційно перемагає Чехію

Корреспондент.net, 17 червня 2006, 20:03
0
5

Сьогодні, 17 червня, в Кьольні збірна Гани переграла фаворитів групи "Е" збірну Чехії з рахунком 2:0. Глядачі стали свідками атакувального футболу з великою кількістю яскравих моментів.

Голи на рахунку Асамоа Г’яна і Саллі Мунтарі. Гра пройшла на високих швидкостях з безліччю моментів, де визначальним стало вилучення чеха Уйфалуши на 66-ій хвилині.

Вже на 2-ій хвилині ганці досить несподівано вийшли вперед. Після передачі з флангу Уйфалуши не дотягнувся до м’яча, і Асамоа Г’ян влучно пробив в дальній кут воріт. Потім гра пішла на зустрічних курсах, у складі чехів могли відзначитися Росіцки та Поборськи, в Гани непогано били Аппіа та Амоа.

Після перерви чехи забили гол, але м’яч Недведа суддя відмінив через офсайд. Пізніше чехи мали декілька реальних можливостей зрівняти рахунок, а Гана досить активно грала на контратаках. Під час однієї з атак на газоні в штрафній Чехії опинився Амоа. Суддя побачив фол з боку Уйфалуши, і вилучив останнього, призначивши пенальті. Г’ян з одинадцятиметрового пробив невдало, влучивши в стійку воріт Чеха. Чехи в меншості пішли вперед, чим не раз могли скористатися ганці. 100-відстокові моменти втратили Мунтарі, Амоа, Ессьєн, Г’ян. Бездоганно діяв воротар Петер Чех. І все ж на 82 хвилині Гана подвоїла рахунок. Після передачі Г’яна Мунтарі сильно пробив під поперечину, знявши питання про переможця матчу. Чехи могли відквитати один м’яч, але ганців врятував кіпер Кінгстон. Гана забила третій гол, але суддя зафіксував офсайд.