Драма в Кайзерслаутерні

Корреспондент.net, 17 червня 2006, 23:05
0
7

В матчі-триллері Італія так і не зуміла дотиснути збірну США, оформивши прикру нічию - 1:1. Зустріч ознаменувалась двома десятками гольових епізодів і трьома червоними картками, які показав уругвайський арбітр Хорхе Ларріонда.

Після 20 хвилин комбінаційного, але разом з тим, по-справжньому цікавого футболу, свідки цієї дуелі побачили одразу ж два голи, причому по одному у кожні ворота.

Спершу заявив про себе Джилардіно: зігравши на випередження, Альберто головою спрямовує шкярного повз спантеличеного воротаря суперника Кейсі Келлера - 1:0.

А вже за 5 хвилин радісно "вибухнули" трибуни з уболівальниками США. Рейна подає, м’яч зависає над карною зоною "синьо-білих" і 1:1! Відзначається... Дзаккардо, який невдало підставив ногу під шкіряного, коли той опустився після удару Рейни безпосередньо перед останнім рубежем Джанлуіджі Буффона.

А ще за хвилину італійці залишаються у меншості: де Россі влучає ліктем в обличчя Макбрайду, і суддя запалює перед півзахисником "червоне світло".

Американці, відчувши перевагу, значно активніше грають у центрі поля, застосовуючи пресинг і намагаючись організувати "рейд" до воріт Буффона, але отримують порцію розчарування: ще одне вилучення, і тепер у складі команди Брюса Арени (це вирішив піти у "гострий" підкат для Пірло Мастроєні).

Однак, як виявилося, на цьому "урізання" складів збірних не закінчилося. Вже у другому таймі ще одним вилученням був "нагороджений" Поуп, який "поклав" на газон Джилардіно. Арбітр показав йому жовту картку, але вже один "гірчичник" був у пасиві американця.

Швидкі атаки і контрвипади, шквал емоцій і самовідданість в єдиноборствах, пресинг і комбінаційний футбол - всі ці компоненти не лише не зникли після перерви у грі обох суперників, але й набули ще більш яскравого забарвлення.

Пірло зі штрафного запускає шкіряного над поперечиною суперника, сильний випад Макбрайда низом (м’яч проходить поруч зі стійкою), Дзамбротта "вирізає" у дальній від себе кут (трохи неточно) - події змінювали одна одну настільки швидко, що залишалося лише дивуватися - наскільки ж їх вистачить, чи зможуть витримати такий шалений темп?

А на 65-й хвилині Бізлі виводить американців вперед, пробивши низом здалеку, але суддя фіксує офсайд: один з партнерів Дамаркуса знаходився біля воріт італійців за спинами захисників, ось тільки він навіть не доторкнувся до м‘яча.

Дель П’єро, Яквінта, Макбрайд... Удар за ударом по черзі виконують футболісти обох команд по воротах суперника - на табло без змін.

Ще кілька хвилин, і фінальний свисток поновлює інтригу у цій групі з новою силою: 4 очки - в італійців, по 3 - у чехів та ганців, 1-не - у американців... Заключний тур розставить усе по своїх місцях, і мотивації у ньому позичати не потрібно: на кону 2 квитки до 1/8 фіналу змагань...

Італія: Буффон, Дзаккардо (Дель П’єро, 54), де Россі, Каннаваро, Тоні (Яквінта, 62), Тотті (Гаттузо, 35), Джилардіно, Неста, Дзамбротта, Перротта, Пірло.

США: Келлер, Боканегра, Мастроєні, Черундоло, Демпсі (Бізлі, 62), Рейна, Конві (Конрад, 52), Макбрайд, Донован, Оньєву, Поуп.