Бразилія виходить до наступного раунду

Корреспондент.net, 19 червня 2006, 08:50
0
3

18 червня, в Мюнхені на ЧС-2006 відбувся матч лідерів групи "F" Бразилії й Австралії.

Перший тайм подарував критикам величезна кількість матеріалу для обговорення гри головного фаворита турніру.

Бразилія не тільки не вразила, але відверто розчарувала. Діючі чемпіони світу виглядали повільними і млявими, тому австралійцям неважко було відбивати атаки іменитого суперника.

У підсумку тайм завершився внічию - 0:0. Цікаво, що за перші 45 хвилин бразильці завдали лише 5 ударів по воротах, і при цьому жодного разу не потрапили в рамку.

Південноамериканським вболівальникам така статистика не сподобалося, і вони провели своїх футболістів на перерву свистом.

Покращилася атмосфера на трибунах відразу після перерви: Роналдо "зібрав" австралійських захисників у штрафній і зробив пас на Адріано, що, не довго роздумуючи, пробив у нижній кут воріт Марка Шварцера - 1:0.

Після цієї події Бразилія заграла розкутіше, але й австралійці почали гостріше атакувати. Тільки в Марка Відуки і Харрі К’юелла було по дві прекрасних нагоди, щоб засмутити голкіпера Діду.

А зняв усі питання в цій зустрічі Фред, що вийшов на заміну, який забив м’яч перед самим фінальним свистком.

Отже, другий тайм вийшов значно веселішим, але це проявилось тільки в двох забитих м’ячах, що зі зрозумілих причин влаштувало Бразилію.