Того - Швейцарія 0:2

Корреспондент.net, 19 червня 2006, 16:50
0
4

Закінчився матч групи "G" між збірними командами Того і Швейцарії. З рахунком 2:0 перемогли швейцарці, і очолили групу.

Група "G". 19 червня, 16.00 за київським часом, прямий ефір на ICTV.

"Westfallen Stadion", Дортмунд (вміщує 65000 глядачів).

Суддя - Карлос Амарілья (Парагвай).

Голи:

Фрай, 16

Барнетта, 88

Склади команд:

Того: №16. Косі Агассу, №2. Даре Нібомбе, №4. Еммануель Адебайор, №5. Массемессо Чангаї, №8. Куамі Агдо, №9. Томас Доссеві, №10. Шеріф Туре, №13. Річмонд Форсон, №15. Жак Ромао, №17. Мохамед Абдель Кадер, №23. Туре Ассіміу.

Головний тренер - Отто Пфістер.

Швейцарія: №1. Паскаль Цубербюллер, №3. Людовік Маньїн, №4. Філіп Сендерос, №6. Йохан Фогель, №7. Рікардо Кабаньяс, №8. Рафаель Віккі, №9. Александр Фрай, №10. Даніель Жигакс, №16. Транкільо Барнетта, №20. Патрік Мюллер, №23. Філіп Деген.

Головний тренер - Кобі Кун.

1 хв. Отже, гра почалась.

6 хв. Абдель Кадер після скидки головою показав Сендеросу, що побіжить вправо, а сам розвернувся в інший бік і під гострим кутом вийшов практично віч-на-віч, але воротар парирував удар.

8 хв. Фрай після навісу справа вистибнув вище за інших і вдарив головою. Агассу на місці.

10 хв. Активно розпочав гру Адебайор. Спочатку він майстерно виводив на ударну позицію партнера, який не зміг влучно пробити, а потім сам після подачі кутового бив по воротах, але не влучив.

13хв. Незважаючи на те, що швейцарці частіше володіють мячем, тоголезці атакують гостріше.

15 хв. Абдель Кадер прийняв мяч на лінії штрафної і пробив прямо в руки голкіперу.

16 хв. Після навісу справа Барнетта в один дотик спрямував мяч в воротарську, де Фрай спрямував його в ворота.

18 хв. Після навісу з флангу Барнетта бив головою. Тоголезці відбились.

22 хв. Віккі проривався до чужої штрафної, але забарився з ударом, змарнувавши хороший шанс.

25 хв. У Того заміна. Замість Куамі Агдо вийшов Мустафа Саліфу.

27 хв. Абдель Кадер після пасу Адебайора в штрафній розібрався з двома суперниками і пробив в ближній кут, але прямо в руки воротарю.

30 хв. Адебайор ледь не вийшов на побачення з голкіпером швейцарців. Після прострілу з флангу Доссеві бив з хорошої позиції, але в ворота не влучив.

31 хв. Абдель Кадер ледь не замкнув подачу зі штрафного. Тоголезці атакують великими силами.

34 хв. Гра чимось нагадую вчорашній матч між Францією та Кореєю. "Триколірні" тоді теж забили і "сіли" в оборону.

36 хв. Адебайора збили в штрафній. Стовідсоткового пенальті немає. Судді як завжди "на висоті".

37 хв. Фрай вийшов майже віч-на-віч, але захисник встиг ліквідувати загрозу. У Абдель Кадера сумнівний офсайд.

40 хв. Поки що суддя часто помиляється на користь швейцарців. Туре пробив метрів з 30, але прямо в руки воротарю.

43 хв. Цубербюллер і Адебайор зіткнулись в штрафній, тоголезець отримав невелике ушкодження.

45 хв. Саліфу жорстко в підкаті зіграв проти Жигакса, за що отримав попередження.

Швейцарія забива гол (fifaworldcup.yahoo.com)

45+1 хв. Перший тайм закінчився. Швейцарці попереду 1:0.

46 хв. Розпочалась друга половина гри. В перерві швейцарці замінили Даніеля Жигакса, що травмувався, на Хакана Якіна.

47 хв. Жовта картка Адебайору, який досить активно сперечався з арбітром матчу.

51 хв. Барнетта потужно пробив під поперечину, але Агассу врятував команду Того.

53 хв. Ромао отримав жовту картку за грубу гру. Якін потужно пробив в ближню девятку, але трохи не влучив.

55 хв. Швейцарія все-таки перехопила ініціативу. Тоголезцям буде важко відігратися.

58 хв. Фрай, опинившись віч-на-віч з воротарем Того, пробив, але захисник в останній момент встиг відвести загрозу.

61 хв. Саліфу з дальньої дистанції не влучив у ворота.

64 хв. Якін втратив чудову можливість після виходу віч-на-віч.

69 хв. Томас Доссеві йде з поля, замість нього Жуніор Сенайя.

71 хв. Якін слабко пробив з кута штрафної.

73 хв. Того більше володіє мячем, але до реальних нагод справа не доходить.

75 хв. Тоголезці заробили небезпечний штрафний, але розіграли його дуже погано.

77 хв. Замість Рікардо Кабаньяса на поле вийшов Марко Штреллер.

81 хв. Фрай перекидав через голкіпера, який вийшов з воріт, але не влучив в рамку.

83 хв. Прекрасний навіс в штрафну Швейцарії завершився незграбним прийомом мяча тоголезцем.

84 хв. Цубербюллер ледь не закинув мяч у свої ворота після навісу в штрафну у виконанні Туре.

86 хв. Замість Шерифа Туре - Робер Мальм.

87 хв. Александра Фрая замінив Мауро Лустрінеллі.

88 хв. Барнетта після передачі Лустрінеллі пробив майже з лінії штрафної в дільній кут. Агассу врятувати команду не зміг. Тепер все ясно в цьому матчі.

90+1 хв. Цубербюллер витягнув мяч з-під поперечини після удару Саліфу. Потім в ворота не влучив Адебайор.

90+2 хв. Жовта картка Фогелю.

90+3 хв. Матч закінчився.

Нагадаємо, першу гру збірна Того програла Кореї 1:2, а швейцарці розійшлися миром з французами 0:0.