Корреспондент.net, 20 червня 2006, 09:21
0
5

У NHL визначився власник Кубка Стенлі сезону 2005/06.

Отримавши перемогу у вирішальному матчі фінальної серії проти "Едмонтон Ойлерз" з рахунком 3:1, власником одного найпочесішого трофею в світовому хокеї стала "Кароліна Харрікейнз".

Ця команда виграла фінальну серію з рахунком 4:3.

Вирішальний матч проходив у RBC Center у Ролі, на майданчику "Кароліни".

Господарі льоду в перших двох періодах мали помітну перевагу, що і відобразилося на табло.

Уже на другій хвилині першого періоду рахунок відкрив Аарон Уорд, асистентами якого стали Марко Реккі і Метт Каллен.

Подвоїв перевагу "Кароліни" Франтішек Каберле, після передачі Метта Каллена і Кору Стіллмана, що реалізував чисельну перевагу. Хокеїсти "Едмонтона" перехопили ініціативу в третьому періоді, на другій хвилині якого вони скоротили розрив до мінімуму.

Свою 14-ю шайбу в плей-оф закинув Фернандо Пізані (після передач Рафі Торреса і Рема Мюррея).

Протягом усієї заключної третини матчу "нафтовики" атакували, але дуже надійно зіграв голкіпер "ураганів" Кем Уорд, який відбив усі небезпечні кидки.

За хвилину до фінальної сирени, коли "Едмонтон" зняв воротаря Юссі Маркканена і замінив на шостого польового гравця, господарям льоду удалося перехопити шайбу, і Джастін Уільямс установив остаточний рахунок, вразивши порожні ворота.

Найціннішим гравцем плей-оф став воротар "Кароліни" Кем Уорд, який одержав приз Conn Smythe Trophy.