Німці розгромили Еквадор 3:0

Корреспондент.net, 20 червня 2006, 17:52
0
6

В Берліні, на "Олімпіаштадіоні" закінчився матч групи "А" між збірними Еквадору та Німеччини. Німці втілили свою перевагу в три забиті голи і посіли перше місце в групі "А", а Еквадор, незважаючи на поразку, теж кваліфікувався в 1/8 фіналу ЧС.

Подольськи, 57

1 хв. Німці активно розпочали гру.

3 хв. Кавєдес не зміг замкнути гострий простріл справа.

4 хв. Швайнштайгер прострілив, і Клозе потужним ударом з 10 метрів в дальній кут забив свій третій мяч на турнірі.

6 хв. Німці продовжують атакувати. Айові збив Швайнштайгера, але Баллак невдало виконав штрафний.

11 хв. Німеччина продовжує володіти ініціативою.

12 хв. Німці подали черговий кутовий, але еквадорці зуміли відбитися.

19 хв. Шнайдер бив здалеку, але трохи неточно.

22 хв. Подольськи двічі напротязі однієї хвилини залізав в офсайд.

25 хв. Клозе отримав передачу від Шнайдера, але не зумів переграти голкіпера еквадорців.

26 хв. Борха активно зіграв біля воріт німців, але на його передачу ніхто не відгукнувся.

29 хв. Знову в офсайді Подольськи.

34 хв. Метрезакер зробив верхову передачу на Клозе, який невдало зіграв на випередження.

37 хв. Баллак прагнув подати на Клозе, але захисники перехопили мяч. Еквадор миттєво відповідає, але Кавєдес з гострого кута не зміг пробити гостро.

42 хв. Леманн зіткнувся з Кавєдесом.

44 хв. Прекрасний пас Баллака на хід Клозе, який обіграв воротаря, і забив гол в порожні ворота.

46 хв. Розпочався другий тайм. Замість Борхи вийшов Бенітес.

51 хв. Жовта картка Валенсії.

53 хв. Небезпечна атака німців. Лам пройшов по лівому фланзі, відпасував на Подольськи, який метрів з 16 пробив поруч зі стійкою.

56 хв. Мендес небезпечно пробив здалеку, а Леманн перевів мячна кутовий.

57 хв. В атаці-відповідь німці забивають третій гол. Шнайдер пройшов по флангу, прострілив в центр, де Подольськи з кількох метрів розстріляв ворота Еквадору.

62 хв. Лара міняє Валенсію.

63 хв. Небезпечно пробивав Лара.

66 хв. Подвійна заміна у німців. Замість Фрінгса і Клозе вийшли Боровськи та Нойвілль.

71 хв. Еквадор пробивав штрафний, але Мендесу не вистачило кількох сантиметрів.

73 хв. Замість Шнайдера вийшов Асамоа.

75 хв. Жовту картку на рівному місці отримав Боровськи.

78 хв. Еквадор частіше волідіє мячем, але близько до воріт німці їх не підпускають.

81 хв. Небезпечна контратака німців, але голкіпер Еквадора розрядив ситуацію.

85 хв. Німеччина віддала ініціативу Еквадору, але дивідендів від цього південноамериканці не мають.

87 хв. Потужного удару завдав Баллак. Воротар з труднощами приборкав мяч.

88 хв. Команди відверто дограють матч.

90+2 хв. Матч закінчився.