Португалія обіграла Мексику - 2:1

Корреспондент.net, 21 червня 2006, 17:50
0
6

У Гельзенкірхені закінчився матч групи "D" між збірними Португалії та Мексики. Португальці перемогли і посіли перше місце у цій групі. Незважаючи на поразку, Мексика теж зіграє в 1/8 фіналу.

Група "D"

Португалія - Мексика

"AufSchalke Arena". 52000 глядачів.

Головний суддя - Любош Міхел (Словаччина).

Гол:

Маніше, 6

Сімау, 24 пен

Фонсека, 29

2 хв. Мексика активніше розпочала гру. Щоб посісти перше місце мексиканців влаштує тільки перемога.

6 хв. Атакували мексиканці, а забили португальці. У першій атаці Саброза пройшов по флангу і відкотив мяч під удар Маніше, який в один дотик відкрив рахунок.

7 хв. Мексика ледь не зрівняла. Браво не вистачило кількох сантиметрів.

10 хв. Гра заспокоїлась.

16 хв. Мексика більше контролює мяч, але реальних дивідендів з цього не має.

21 хв. Родрігес завалив Маніше на лінії штрафної, за що отримав жовту. Фігу пробив у стінку.

23 хв. Після подачі кутового Маркес зіграв рукою у своїй штрафній, за що отримав жовту картку і пенальті у свої ворота.

24 хв. Сімау легко розправився з воротарем Мексики - 2:0.

26 хв. Жовті картки Мігелу і Пересу.

28 хв. Браво з пяти метрів примудрився влучити в голкіпера, який відбив мяч вище воріт.

29 хв. Після навісу з кутового Фонсека спокійно спрямував мяч в кут воріт португальців.

37 хв. Більше атакують мексиканці.

44 хв. Катастрофічно не таланить Мексиці. Маркес з вигідної позиції не зміг влучити у ворота.

Перерва.

46 хв. Заміна у Мексики. Замість Родрігеса вийшов Зінья.

49 хв. Португальці порушили правила проти Фонсеки, Пардо зі штрафаного пробив поруч зі стійкою.

52 хв. Гра точиться в основному всередині поля.

55 хв. Суддя призначив дещо сумнівний пенальті у ворота Португалії.

56 хв. Браво з пенальті пробив вище воріт.

61 хв. Вилучення у складі Мексики. Перес отримав другу жовту картку за симуляцію. Замість Мігела вийшов Паулу Феррейра.

64 хв. Небезпечна атака Мексики. Браво виходив сам на сам, але пробив вище воріт.

65 хв. Тіагу пробив неточно здалеку.

67 хв. Зінья ледь не перекинув мяч через воротаря.

69 хв. Жовта Маніше за гру рукою в центрі поля.

69 хв. Замість Поштіги вийшов Нуну Гомеш. Мексиканці міняють Пінеду, замість якого вийшов Кастро.

72 хв. Гомеш після помилки Маркеса не встиг пробити по воротах.

75 хв. Мексиканці навіть вдесятьох продовжують атакувати.

76 хв. Маніше після прострілу з флангу пробив вище.

79 хв. Фонсека не встиг на хорошу передачу від партнера.

80 хв. Замість Фігу вийшов Боа Морте, в Мексики Мендеса міняє Франко.

83 хв. Маркес і Санчес зіткнулися у власній штрафній. А Боа Морте пробив дуже неточно.

85 хв. Франко упав в чужій штрафній. Суддя пенальті не призначив.

87 хв. Санчес ледь не привіз гол у власні ворота. Маніше пробив неточно.

88 хв. Жовта картка Боа Морте.

89 хв. Черговий навіс у штрафну Португалії, але голу немає.

90+1 хв. Попередження Нуну Гомешу.

90+3 хв. Після удару Маніше Нуну Гомеш не зумів зіграти на добиванні.