Іран зіграв внічию проти Анголи 1:1

Корреспондент.net, 21 червня 2006, 17:55
0
8

У Лейпцігу закінчився матч в групі "D" між збірними Ірану та Анголи. У грі, де майже нічого не вирішувалося, команди розійшлися миром.

Бахтіярзаде, 75

2 хв. Іран активніше розпочав гру.

5 хв. Небезпечна подача іранців не призвела до голу.

13 хв. Вимушена заміна у Ірану. Замість травмованого Носраті вийшов Шоджаеї.

15 хв. Після сольного проходу Хашемяна пробивав Занді, але неточно.

16 хв. Аква завдав першого більш-менш небезпечного удару з яким впорався Мірзапур.

22 хв. Арсен Лав вийшов замість Матеуша. Даеї бив вище воріт.

26 хв. Лав небезпечно пробивав з-за штрафної.

28 хв. Занді ледь не відкрив рахунок. Після його удару захисник вибив м’яч з лінії воріт.

34 хв. Мілой здалеку пробив неточно.

37 хв. Маданчі отримав жовту за грубий підкат.

38 хв. Хатібі вийшов замість Хашемяна. Третя заміна в першому таймі через травму.

41 хв. Фантастичний момент у Ірану. Теймурян бив з району одинадцятиметрової позначки, але влучив у голкіпера, на добиванні знову перший іранець, але знову рятує Анголу воротар.

45 хв. Теймурян міг вийти на ударну позицію, але його збив Мендонса, за що отримав жовту.

45+4 хв. Мірзапур рятує Іран після гарного удару Лава з середньої дистанції.

Перерва.

46 хв. Розпочався другий тайм.

48 хв. Мендонса втік від захисника, пробив, але йому не вистачило кілько х сантиметрів.

51 хв. Флавіу замість Акви, який травмувався.

54 хв. Мендонса небезпечно пробив здалеку, але голкіпер перевів мяч на кутовий.

55 хв. Жовта Теймуряну.

58 хв. Потужно пробив Махдавікія, але врятував воротар Анголи.

60 хв. Ангола відкриває рахунок. Флавіо замкнув головою подачу з правого флангу Зе Каланги.

63 хв. Ангола могла подвоїти рахунок, але удар Мендонси прийняв на себе захисник Ірану.

67 хв. Борхані вийшов замість Каебі. Жовта Зе Калангу.

70 хв. Лав пробив вище воріт.

73 хв. Маркеш змінює Фігейреду.

75 хв. Бахтіярізаде зрівняв рахунок головою після подачі кутового у виконанні Махдавікії.

78 хв. Іран продовжує атакувати.

80 хв. Мілой метрів з 30 пробив в руки голкіперу.

83 хв. Зе Каланга потрапив в офсайд.

87 хв. Атакує Ангола, але забити два голи за такий короткий період часу буде важко.

90 хв. Жовта Занді за фол проти Лава.

90+4 хв. Матч закінчився. Ангола і Іран покидають Німеччину.