Чехія покидає Чемпіонат світу

Корреспондент.net, 22 червня 2006, 17:52
0
4

У Гамбурзі закінчився матч між командами Чехії та Італії. Італійці, відзначившись двічі у звітному матчі, завоювали перше місце у групі "Е" і тепер очікують на свого суперника, що визначиться ввечері. Натомість, Чехія покидає Чемпіонат Світу.

Чехія - Італія

Стадіон - "AOL Arena", Гамбург (вміщує 50000 глядачів).

Суддя - Беніто Арчундія (Мексика).

Гол:

Матерацці, 26

Індзагі, 86

Гра розпочалась.

5 хв. Нічого цікавого на полі не відбувається.

9 хв. Недвед прекрасно накинув мяч на Бароша, який ледь не вийшов сам на сам. Захисники ліквідували загрозу.

11 хв. Прекрасний удар Недведа з-за меж штрафної відбив Буффон.

16 хв. Ще один момент у Чехії. Спочатку Буффон ледь впорався з ударом Недведа, а потім на добиванні першим був Янкуловськи, з ударом якого теж впорався Буффон.

17 хв. Замість Нести, який отримав травму, на поле вийшов Матерацці.

22 хв. Дзамбротта пройшов по флангу, але навіс у штрафну виконав засильно.

25 хв. Тотті відкинув мяч під удар Гаттузо, який ледь не перевинув Чеха.

26 хв. Матерацці після подачі кутового у виконанні Тотті влучно пробив головою.

28 хв. Чехи побігли відігруватися.

31 хв. Гаттузо отримав жовту картку за грубу гру проти Недведа.

32 хв. Чехи розіграли штрафний ,але Поборськи у ворота не влучив.

35 хв. Команди грають дуже грубо. Жовту отримав Полак.

40 хв. Після навісу Тотті Каморанезі отримав невелике пошкодження в боротьбі з Полаком.

45 хв. За грубу гру проти Тотті Полак отримав жовту картку, яка для нього виявилася другою. Чехи в меншості йдуть на перерву.

Перерва.

46 ха. Розпочався другий тайм. У чехів замість Поборськи вийшов Штайнер.

50 хв. Небезпечна атака Італії. Чех відбив удар Перотти.

51 хв. Сильного удару завдав Тотті, удар якого Чех відбив з великими труднощами.

53 хв. Недвед виходив практично сам на сам з Буффоном, пробив, але голкіпер Італії зреагував на удар чеха.

55 хв. Джилардіно не зміг обробити мяч у штрафній Чехії.

56 хв. Каннаваро трішки вище пробив після подачі штрафного.

60 хв. Замість Джилардіно вийшов Індзагі.

62 хв. Удар Бароша - мимо.

64 хв. Каморанезі після навісу Тотті з кутового ледь не влучив у дальній кут воріт. Замість Бароша вийшов Яролім.

65 хв. Чех спіймав мяч в ближньому куті воріт після удару Тотті.

68 хв. Індзагі виходив практично сам на сам, але не влучив у ворота з гострого кута.

70 хв. Прекрасна комбінація у Чехії. Після пасу пятою у виконанні Штайнера, Недвед сильно пробивав з метрів 17, але Буффон дотягнувся до мяча.

73 хв. Чехи активніше грають, адже поразка автоматично відправляє їх додому.

74 хв. Замість Каморанезі виходить Бароне.

Індзагі відправляє чехів додому (yahoo.com)

76 хв. Тотті пробив дуже невдало.

80 хв. Недведу завадили завдати удару з вигідної позиції.

83 хв. Небезпечний момент у Італії. Пірло обіграв кількох захисників Чехії, скинув на Індзагі, який з кількох метрів головою не влучив у ворота.

86 хв. І знову футболіст, що вийшов на заміну, забиває гол. Індзагі, після прекрасного пасу з центра поля, вийшов сам на сам, переграв Чеха і забив гол у порожні ворота.

90 хв. Чехи так і не зуміли відзначитися хоча б одного разу.