Дебютант сенсаційно виходить в 1/8 фіналу

Корреспондент.net, 22 червня 2006, 17:59
0
6

У Нюрнберзі закінчився матч між командами Гани та США. Дебютанти турніру, команда Гани, вперше в історії виходить до 1/8 фіналу Чемпіонату світу, залишивши за бортом турніру сильні команди Чехії та США.

Гра розпочалась.

2 хв. Небезпечного удару завдавав Черундоло, голкіпер спіймав мяч.

5 хв. Перша жовта картка у складі Гани. Ессьєн грубо атакував Рейну.

7 хв. Льюїс отримав жовту за гру рукою.

10 хв. Комбінація Аппіа-Ессьєн закінчилась ударом вище воріт.

16 хв. Травма Льюїса, якому Пейнтсіл ненавмисно завдав травму.

18 хв. Демпсі пробивав головою, але воротар виявся "на місці".

21 хв. Конрад після подачі кутового Гани ледве вибив мяч з ліній воріт.

22 хв. Драммані прорвався лівим флангом, обіграв Рейну і спрямував мяч в дальній кут воріт.

27 хв. Рейна зіткнувся з Драммані, але повернувся на поле.

30 хв. Ессьєн вивів Пімпонга сам на сам з голкіпером США, але форвард промахнувся.

32 хв. Іліасу отрмав попередження за грубість проти Демпсі.

35 хв. Донован пробив з непоганої позиції - мимо.

37 хв. Драммані збив Черундоло біля воріт Кінгстона. Але американці невдало розіграли штрафний удар.

40 хв. Олсен міняє Рейну, який отрмав травму.

42 хв. Олсен грубо зіграв проти Есьєна. Гана невдало розіграла штрафний.

43 хв. Американці відігруються. Демпсі зрівняв рахунок після дальнього удару Бізлі.

45 хв. Аппіа виводить Гану вперед з одинадцятиметрового удару. За фол Оньєву проти Пінпонга було призначено пенальті.

Розпочався другий тайм.

46 хв. Замість Боатенга вийшов Отто Аддо.

48 хв. Непогану атаку провели африканці, але останній пас був неточним.

52 хв. Африканці більш активно розпочали другу половину гри.

55 хв. Пейнтсіл намагався пробити через себе, але не влучив по мячу.

57 хв. Амоа завдав несподіваного пострілу здалеку. Келлер з великими труднощами впорався з ударом.

59 хв. Ерік Аддо вийшов замість Амоа.

61 хв. Джонсон міняє Черундоло. Тренер США міняє захисника на форварда.

64 хв. Драммані пробив мимо.

66 хв. Макбрайд головою пробив вище воріт. Перший момент у США в 2 таймі.

67 хв. Боканегра після скидки Оньєву пробив у захисника.

69 хв. Донован подав кутовий, пробивав Оньєву - вище воріт.

71 хв. Американці помітно активізувались.

74 хв. Конві вийшов замість Бізлі.

80 хв. Тачі-Менса виходить замість Драммані, який травмувався.

81 хв. Менса отримав жовтуза фол на Конві.

84 хв. Донован зі штрафного пробив вище воріт.

86 хв. Боканегра головою пробив вище воріт.

Розпач американців (yahoo.com)

90 хв. Американці відчайдушно страються зрівняти рахунок, але в них нічого не виходить попереду.

Гра закінчена. Американці покидають турнір. Гана - з першого разу виходить в 1/8 фіналу, де зіграє з Бразилією.