Україна з першої спроби виходить в 1/8 фіналу Чемпіонату світу!

Корреспондент.net, 23 червня 2006, 17:54
0
6

У Берліні закінчився матч у групі "Н" між збірними України і Тунісу. Українці у дуже важкій грі вирвали перемогу 1:0. Єдиний гол з пенальті провів Андрій Шевченко. Суперник нашої збірної визначиться сьогодні ввечері після закінчення матчів в групі "G".

Україна - Туніс

Берлін. "Олімпіаштадіон"

17.00

Суддя: Карлос Амарілья (Парагвай)

Гол: Шевченко, 70 пен.

Українських вболівальників значно більше на стадіоні.

Звучать гімни команд. Матч розпочався.

3 хв. Українці невдало використали вихід 2 на 1, Воронін неточно віддав на Шевченка.

5 хв. Калиниченко не дуже вдало подав штрафний з лівого флангу.

Поки що йде рівна гра в центрі поля.

9 хв. Жовта картка Жазірі за симуляцію в нашій штрафній.

12 хв. Шевченко опинився в офсайді після пасу Калиниченка.

13 хв. Небезпечний прохід правим флангом Трабелсі, захисники впорались. Першого удару по наших воротах завдав Шедлі.

16 хв. Небезпечний штрафний з правого флангу подав Шевченко, але ніхто не зміг замкнути його передачу.

18 хв. Жовта Свідерському за небезпечну гру. Штрафний у виконанні Намуші. Шовковський "на місці".

21 хв. Перший стовідсотковий шанс в України. Воротар відбив удар з метрів 10 у виконанні Тимощука, який виходив сам на сам.

23 хв. Несмачний зробив прекрасну передачу з флангу, але Шевченко не зміг влучити по мячу.

24 хв. Знову навіс Несмачного, який перериває Бумніжель.

27 хв. Гра трохи заспокоїлась.

31 хв. Тимощук помиляється на лівому фланзі, але Русол вчасно вибив мяч на кутовий.

34 хв. Прекрасну можливість для того, щоб відкрити рахунок змарнував Шевченко. Вийшовши сам на сам з воротарем, Шева забарився з ударом, і захисники Тунісу ліквідували загрозу.

37 хв. Небезпечний момент біля воріт Шовковського. Жазірі отримав передачу в штрафній України, але Свідерський розрядив ситуацію.

40 хв. Чергова небезпечна подача справа у виконанні Трабелсі, але захисники впоралися з нею. Несмачний поступається Трабелсі в більшості з протиборств.

43 хв. Жовта Буазізі. Суддя жорстко карає будь-яку грубість.

44 хв. Черговий момент у Шевченка, але наш капітан знову перетримав мяч.

45 хв. Шелаєв сильно пробив метрів з 25, але Бумніжель перевів мяч на кутовий.

45+1 хв. Жазірі грубо ззаду атакував Тимощука, за що отримав ще одну жовту, яка перетворилась в червону. Українці отримали чисельну більшість перед перервою.

Перерва.

46 хв. Розпочався другий тайм.

47 хв. Жовта картка Шелаєву за зрив атаки суперника в центрі поля.

48 хв. Туніс більше володіє мячем напочатку другого тайму.

51 хв. Команди не форсують подій. Гра проходить у середньому темпі.

54 хв. Заміна у складі України. Замість Сергія Реброва на поле вийшов Андрій Воробєй.

57 хв. Перспективний прохід Калиниченка в межах правил зупиняє Жаїді.

59 хв. Попередження Тимощуку за підкат ззаді на чужій половині поля.

62 хв. Українці повільно розігрують мяч в центрі поля. Глядачам така гра не подобається.

65 хв. Парагвайський арбітр продовжує роздавати жовті направо-наліво. Тепер попередження Русолу, який як і Свідерський пропустить наступний матч.

66 хв. Удар Айарі зі штрафного влучає в руку Вороніну і летить на кутовий. Два поданих кутових Тунісу не принесли успіху африканцям.

67 хв. Туніс атакує.

69 хв. Пенальті у ворота Бумніжеля. Жаїді необачливо відкинув мяч назад своєму голкіперу, Шевченко перехопив, обійшов воротаря, і впав в боротьбі з Хагі.

70 хв. ГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛ!!!!!Шевченко з пенальті відкриває рахунок у грі.

Радість українських фанів (Reuters)

73 хв. Українці заспокоїлись.

75 хв. Грубо зіграно проти Тимощука в центрі поля. Суддя не помітив епізоду. На щастя, з Тимощуком все гаразд.

76 хв. Замість Калиниченка виходить Гусін.

79 хв. Шевченко обіграв декількох тунісців у штрафній суперника, але в останній момент Нафті "обікрав" Шеву.

80 хв. У Тунісу замість Шедлі і Буазізі виходять Сантос і Бен Саада.

82 хв. Воронін перетримав мяч, змарнувавши хороший вихід три в три. Туніс небезпечно атакував, але Шовковський вдало зіграв, ліквідувавши небезпеку.

84 хв. Шевченко з правого флангу непогано віддав на Шелаєва, який метрів з 20 пробив вище.

85 хв. І знову наші не справляються з Трабелсі, який ввійшов у штрафну і пробив повз дальню стійку.

88 хв. Замість Андрія Шевченка виходить Артем Мілевський.

89 хв. Вихід сам на сам Вороніна. Андрій влучив в голкіпера.

90 хв. Жовта картка Жаїді. Замість Нафті вийшов Годбане.

Арбітр додав 3 хвилини.

90+1 хв. Після подачі штрафного справа Туніс мав шанс зрівняти рахунок, але Сантос пробив головою трохи невлучно.

90+2 хв. Швидка контратака українців. Тимощук з флангу прострілив в центр, а Воронін пробив поруч зі стійкою.

Кінець гри. Україна в 1/8. Вітаємо всіх!