Італія на п’ятій доданій хвилині вириває перемогу

Корреспондент.net, 26 червня 2006, 18:55
0
5

У Кайзерслаутерні закінчився матч 1/8 фіналу Чемпіонату світу між збірними Італії та Австралії. Італія в меншості вириває перемогу на четвертій доданій хвилині. Тотті з сумнівного пенальті виводить італійців до наступного раунду.

Італія - Австралія

Стадіон: "Fritz-Walter-Stadion"

Кайзерслаутерн (вміщує 46000 глядачів)

Суддя: Луїс Медіна Кантальєхо (Іспанія).

Гол: Тотті, 90+4 хв. пен.

2 хв. Тоні ледь не відкрив рахунок у грі. Після подачі з лівого флангу, форвард головою пробивав з кількох метрів, але йому забракло влучності.

7 хв. Гра "без моментів". Команди не форсують подій. Більше мячем володіють австралійці.

11 хв. Небезпечний момент біля воріт Австралії. Дель Пєро гарно скидав мяч на хід Джилардіно, але захисники Австралії ліквідували загрозу.

16 хв. Багато боротьби в центрі поля.

20 хв. Джилардіно в падінні метрів з 12-15 пробив по воротах Шварцера. Голкіпер перевів мяч на кутовий. Подача Пірло ні до чого не призвела.

22 хв. Перше попередження у матчі отримав Грелла.

24 хв. Відука невдало пробив головою.

28 хв. Жовту картку за грубу гру отримав Гроссо. Після подачі штрафного у виконанні Брешіано, з метрів 12 небезпечно пробивав Чіпперфілд, але влучив прямо в Буффона.

32 хв. Тоні бив з метрів 15, але влучив в Чіпперфілда.

33 хв. В наступній атаці Італії розіграла прекрасну комбінацію за участю Дзамбротти, Пірло, Перротти і Тоні. Останній замикав передачу Перротти головою, але з кількох метрів пробив трішки вище.

38 хв. Італія перехопила ініціативу і атакує більш небезпечно.

42 хв. Небезпечно пробивав Тоні, але Шварцер в останній момент зумів зреагувати на удар італійця.

45 хв. Перший тайм закінчився.

46 хв. Замість Джилардіно вийшов Яквінта.

48 хв. Небезпечна атака Італії закінчилась небезпечним ударом Тоні над попереченою.

49 хв. Попередження отримав Кейхілл.

51 хв. Вилучення Матерацці. Рішення арбітра є дещо суперечливим, адже Брешіано (проти нього порушили правила) не виходив віч-на-віч з Буффоном.

52 хв. Брешіано пробив штрафний трохи неточно.

54 хв. Замість Тоні виходить Барцальї. Ліппі знімає форварда і зміцнює оборону.

57 хв. Після пасу Нейла з флангу небезпечно пробивав Чіпперфілд. Буффон "на місці". Австралія повністю володіє ініціативою.

60 хв. Після перспективного навісу з флангу, мяч потрапив в руку Кейхіллу в чужій штрафній.

61 хв. Жовта картка Уїлкширу.

64 хв. Небезпечна атака італійців завершилась неточним пасом на Дель Пєро.

66 хв. Пірло зі штрафного пробив досить непогано, але воротар Австралії перевів мяч на кутовий, подача якого завершилась нічим.

Ключова заміна у грі (Reuters)

70 хв. Нічого цікаво на полі не відбувається. Команди діють дуже обережно.

74 хв. Замість Дель Пєро вийшов Тотті.

76 хв. Після пасу Тотті пробивав Перротта, але влучив в захисника.

78 хв. Хіддінк не зробив ще жодної заміни. Ліппі використав всі три.

79 хв. Кейхілл після подачі з кутового непогано пробивав головою, але трохи вище.

81 хв. Заміна у Австралії. Замість Стерйовськи вийшов Алоїзі.

84 хв. Брешіано непогано пробивав з-за меж штрафної. Неточно.

87 хв. Італія ледь не забила. Мяч дещо випадково потрапив до Яквінти, який метрів з 6 пробив прямо у голкіпера.

88 хв. Жовта картка Гаттузо за зрив перспективної атаки Австралії.

90 хв. Алоїзі ефектно намагався пробити через себе, але не влучив по мячу.

Арбітр додав 3 хвилини.

90+1 хв. Попередження Дзамбротті.

90+2 хв. Затяжна атака Італії ударом так і не завершилась.

90+3 хв. Захисник Гроссо обійшов двох захисників Австралії і впав у чужій штрафній. Досить сумнівний пенальті.

90+4 хв. Тотті з пенальті виводить Італію в 1/4 фіналу.