Бразилія розгромила Гану 3:0. Рахунок не по грі

Корреспондент.net, 27 червня 2006, 18:59
0
4

У Дортмунді закінчився матч 1/8 фіналу між збірними Бразилії та Гани. Бразильці перемогли 3:0, забивши три голи на контратаках. Відзначились Роналдо, Адріано та Зе Роберто.

Зе Роберто, 84

3 хв. Бразильці одразу захопили ініціативу в грі.

5 хв. Ганські захисники помилились, виконуючи штучний офсайд, і Роналдо спокійно вийшов сам на сам і переграв голкіпера Кінгстона.

7 хв. Перше попередження в грі. Аппіа сильно по ногах вдарив Кака.

11 хв. Мунтарі отримав попередження за грубу гру проти Лусіо.

13 хв. Ще одне попередження. Тепер Адріано отримав жовту картку за симуляцію в чужій штрафній.

17 хв. Драммані завдав першого удару по воротах Бразилії. Діда "на місці".

20 хв. Гян опинився в доволі сумнівному офсайді.

24 хв. Гана перехопила ініціативу. Амоа з лінії штрафної трохи схибив.

29 хв. Пейнтсіл отримав попередження.

35 хв. Гян пробив вище воріт.

38 хв. Аддо отримав попередження.

42 хв. Після подачі кутового Менса примудрився влучити головою в голкіпера.

44 хв. Жуан грубо зіграв проти Аддо, за що отримав попередження.

45 хв. Бразилія подвоїла рахунок. Адріано з офсайду замкнув передачу з правого флангу у виконанні Кафу, з кількох метрів ввігнавши мяч у порожні ворота.

45+2 хв. Публіка свистом супроводжує атаки бразильців.

Перерва.

46 хв. У Бразилії заміна. Замість Емерсона, який отримав невелике пошкодження вийшов Жилберто Сілва.

48 хв. Чергове попередження Гяну.

52 хв. Гана як і в першому таймі атакує частіше, але забити не може.

56 хв. Адріано не зміг завершити ударом гарну передачу Кака.

57 хв. Роберто Карлос вийшов під кутом сам на сам з Кінгстогом, але пробив прямо в воротаря.

60 хв. Замість Аддо виходить Боатенг.

61 хв. Пейнтсіл після кутовог опробив поруч зі стійкою. У Бразилії замість Адріано вийшов Жуніньо.

63 хв. Роналдо пробив у захисника.

69 хв. Гян вийшов на ударну позицію, пробив, але Діда тільки з другої спроби спіймав мяч.

70 хв. Замість Амоа вийшов Тачі-Менса.

74 хв. Кінгстон випередив Зе Роберто, який ледь не вийшов сам на сам.

79 хв. Гян змарнував черговий гольовий момент.

80 хв. Після навісу Кака Пейнтсіл ледь не забив у свої ворота.

81 хв. Гян отримав попередження за симуляцію, яке для нього виявилось другим. Гана дограватиме матч в меншості.

83 хв. Замість Кака вийшов Рікардіньо.

84 хв. Зе Роберто після пасу з глибини поля обіграв воротаря і закотив третій мяч у ворота Гани.

86 хв. Простріл у штрафну Бразилії ледь не закінчився голом.

88 хв. Менса з дальньої дистанції пробив у Діду.

90 хв. Кінгстон врятував Гану після виходу Кафу сам на сам.

Суддя додав три хвилини.

90+3 хв. Матч завершено. Бразилія досить легко проходить до наступного раунду.