Німеччина в серії післяматчевих пенальті перемагає Аргентину - 4:2!

Корреспондент.net, 30 червня 2006, 19:48
0
10

У Берліні завершився перший матч 1/4 фіналу Чемпіонату світу з футболу, в якому зустрічалися збірні Німеччини та Аргентини. Основний час матчу, в якому гольові моменти можна було перелічити на пальцях однієї руки, завершився з рахунком 1:1. В додатковий час на полі теж нічого цікавого не відбувалося. У серії післяматчевих пенальті Йенс Леманн двічі парирував удари аргентинців і вивів Німеччину в півфінал Чемпіонату світу.

Хід матчу:

3 хв. Подольськи отримав першу жовту картку у грі.

5 хв. Поки що гра є дуже нервозною.

9 хв. Невеликою перевагою володіють аргентинці.

11 хв. Подольськи з-за меж штрафної старався пробити, але захисник накрив його удар.

17 хв. Баллак ледь не відкрив рахунок. Після подачі з флангу лідер Німеччини головою пробив трохи неточно.

19 хв. Тевез знайшов у штрафній Соріна, простріл якого заблокували захисники.

22 хв. Гра точиться всередині поля.

25 хв. Лам невдало подав  флангу.

26 хв. Креспо рукою підіграв у чужому штрафному майданчику.

29 хв. Поки що команди дуже часто дрібно фолять, змістовних атак майже немає.

34 хв. Рікельме подавав у штрафну німців, але господарі поля ліквідували загрозу.

38 хв. Гра трохи розчаровує, команди діють дуже обережно.

45 хв. Подача Швайнштайгера з флангу не принесла нічого небезпечного.

Перерва.

46 хв. Сорін отримав жовту картку, тому у випадку сьогоднішнього успіху, Сорін пропустить півфінал.

49 хв. Після подачі з кутового Айяла головою розпечатав ворота Леманна.

51 хв. Аргентина продовжує атакувати.

53 хв. Аргентина провела небезпечну контратаку, але Максі Родрігес невдало розпорядився мячем.

55 хв. Німці стараються перехопити ініціативу.

60 хв. Маскерано в підкаті  відібрав мяч у Шнайдер, порушивши при цьому правила.

62 хв. Шнайдера міняє Одонкор.

64 хв. Після подачі кутового мяч потрапив до Баллака, який бив метрів з 10, але влучив у Айялу. Аббондансьєрі отримав травму.

71 хв. Голкіпер Аргентини не може продовжувати гру. Замість нього виходить Лео Франко. Швайнштайгер зі штрафного пробив вище воріт.

72 хв. Камбяссо змінив Рікельме.

74 хв. Швайнштайгера змінив Боровськи.

76 хв. Баллак пробив в стінку зі штрафного.

78 хв. Круз вийшов замість Креспо.

80 хв. Клозе зрівняв рахунок. Після подачі Баллака з лівого флангу, Боровськи скинув на Клозе, який головою пробив в вільний кут воріт.

Клозе зрівнює рахунок (Reuters)

82 хв. Аргентина намагається збити тиск німців.

83 хв. Тевез та Одонкор ледь не побилися на бровці.

85 хв. Замість автора голу Клозе, на поле вийшов Нойвілль.

88 хв. Максі Родрігес упав в боротьбі з Ламом у штрафній німців. Міхел протрактував це як симуляція аргентинця, і показав йому жовту картку.

89 хв. Леманн витягнув мяч в куті воріт після удару Гонсалеса, але Тевез був в положенні "поза грою".

Суддя додав 4 хвилини.

90+3 хв. Одонкор отримав попередженню за гру ззаду.

90+4 хв. Міхел сигналізує про закінчення основного часу.

Розпочався додатковий час.

91 хв. Команди знову на полі.

94 хв. Фрінгс вдарив в обличчя Тевеза, арбітр не бачив.

95 хв. Крус отримав жовту картку за удар під час боротьби на другому поверсі.

98 хв. Маскерано робив пас на Круза, який не встиг на пас.

99 хв. Баллак у боротьбі за верховий мяч впав у штрафній Аргентини, але суддя не зафіксував пенальті.

101 хв. Метцельдер після кутового пробив трохи вище.

105 хв. Небезпечно пробивав Гонсалес, але трохи не влучив.

Кінець першого додаткового тайму.

106 хв. Стартував другий додатковий тайм.

106 хв. Тевез перевірив пильність Леманна з далекої відстані, але голкіпер не підвів.

108 хв. Баллак ліквідував загрозу біля власних воріт.

111 хв. Ще один кутовий Аргентини не приніс їй результату.

113 хв. Колоччіні пробив вище воріт.

114 хв. Попередження Фрідріху.

118 хв. Тевез пробив неточно.

120 хв. Додатковий час закінчився.

Склади команд:

Німеччина: (4-4-2) - Йенс Леманн, Арне Фрідріх, Крістоф Метцельдер, Пер Мертезакер, Філіп Лам, Бернд Шнайдер, Торстен Фрінгс, Міхаель Баллак, Бастіан Швайнштайгер, Лукас Подольськи, Мірослав Клозе.

Головний тренер - Юрген Клінсманн.

Аргентина: (4-4-2) - Роберто Аббондансьєрі, Фабріціо Колоччіні, Роберто Айяла, Габріель Хайнце, Хуан Пабло Сорін, Максі Родрігес, Хав’єр Маскерано, Лучо Гонсалес, Хуан Роман Рікельме, Карлос Тевез, Ернан Креспо.