Казка з нещасливим кінцем

Корреспондент.net, 1 липня 2006, 13:19
0
9

Збірна України залишає ЧС-2006. Чуда не сталося - Італія обіграла українців з рахунком 3:0. Рахунок явно не по грі - Україна втратила багато моментів, так і не розпечатавши ворота Джанлуїджі Буффона. Незважаючи на поразку, не можна не відзначити успіх команди Олега Блохіна, яка у дебютному для себе ЧС, сходу увірвалася до світової футбольної еліти.

Італія - Україна - 3:0

Голи: Дзамбротта (6, - 1:0), Тоні (59, - 2:0; 69, - 3:0)

Стадіон: "AOL Arena", Гамбург (вміщає 50,000 глядачів); суддя: Франк Де Блекер (Бельгія), температура: +18, ясно.

Хід матчу:

21:50 - Команди готуються вийти на поле - усе почнеться через кілька хвилин.

21:51 - Дві збірні під шум трибун виходять на поле стадіону в Гамбурзі.

21:55 - Звучать національні гімни двох країн - Італії та України.

21:58 - Капітани команд у центрі поля виконують необхідні формальності - залишилися секунди.

Перший тайм:

1-а хвилина - Гра почалася - з м’ячем українці. Поїхали!

2-а хвилина - Збірна України, початок активний. Тимощук довгим пасом виводив Шевченка до воріт Буффона, але Андрій до м’яча не встиг.

4-а хвилина - Каморанезі завдав удару низом з-за меж штрафного - у сантиметрах від штанги. Шовковський контролював ситуацію.

6-а хвилина - Шевченко віддав у штрафний Мілевському, той дотепно відкинув м’яч під удар Калиниченку, Максим не очікував пасу і до м’яча не встиг.

6-а хвилина - Дзамбротта, якого ніхто не зустрів пробив у правий нижній кут. Шовковський витягнувся струною, але м’яча не дістав, і рахунок відкрито!!!

8-а хвилина - Партнери Дзамбротти продовжують атакувати.

10-а хвилина - Гроссо проходив по лівому флангу, але обіграти Русола не зміг і м’яч втратив.

12-а хвилина - Пас Тимощука метрів на 40 - Гусєв не зміг обробити м’яч. Буффон після відкидки Каннаваро вибив м’яч в аут.

13-а хвилина - Вболівальники пустили хвилю по стадіону.

14-а хвилина - Рідкісний випадок - Гаттузо опинився на газоні після фолу суперника. Зазвичай усе буває навпаки.

16-а хвилина - Свідерського попереджено за фол проти Тоні.

Блохін зробив усе, що міг (Reuters)

17-а хвилина - Каннаваро перервав небезпечний пас на Калиниченка.

19-а хвилина - Футболісти в жовтій формі багато перекочують м’яч, але досі нічого небезпечного створити не можуть.

20-а хвилина - Воробей змінює Свідерського.

21-а хвилина - Калиниченко "відзначився" не з найкращого боку.

23-а хвилина - Найнебезпечніший момент біля воріт Шовковського. Перотта впав у штрафній, подивився на арбітра, той порушення не помітив.

25-а хвилина - Українці намагаються доставляти м’яч у штрафну суперника за допомогою довгих передач, але Шевченко і Мілевський за м’яч зачепитися не можуть.

27-а хвилина - Шевченко порушив правила в атаці, штовхнувши в спину Гаттузо.

29-а хвилина - Тимощук навішував на Шевченка, Андрій виконав щось середнє між ударом і скидкою на дальню штангу. Не вийшло ні те, ні інше.

31-а хвилина - Олег Блохін виглядає дуже нещасливим. Досі гра йде явно не під диктовку його команди.

32-а хвилина - Неточна передача Калиниченка ледь не призвела до небезпечної атаки італійців. Збірну України виручив Гусін, який вдало зіграв у підкаті.

33-а хвилина - Тимощук вирішив перевірити з далекої дистанції Буффона, але по воротах гравець збірної України потрапити не зміг.

35-а хвилина - Перротті дісталося по ногах. Небезпечний штрафний виконує Пірло.

36-а хвилина - Штрафний Пірло не вдався. Потім Мілевський грубо зіграв біля бровки.

37-а - Калиниченко заробив штрафний, котрий сам і виконав, але подача в нього не вийшла.

39-а хвилина - Тоні упав у метрі від штрафного, але суддя не став зупиняти зустріч.

40-а хвилина - Перротта своїм падінням зірвав небезпечну контратаку італійської команди.

41-а хвилина - Шевченко пробив з-за меж штрафної. М’яч зачепив ногу захисника і його швидкість впала. Тому Буффон без проблем його забрав.

42-а хвилина - Шевченко зіграв рукою в чужий штрафний.

44-а хвилина - Русол одержує травму.

45-а хвилина - Русола змінює Ващук - Блохін змушений поміняти обох центральних захисників.

45+2-а хвилина - Перший тайм завершений - у збірної України залишається ще цілих 45 хвилин, щоб відігратися!

Другий тайм:

46-а хвилина - Стартував другий тайм. Замін немає.

47-а хвилина - Каннаваро лежить на газоні. Але з італійським захисником нічого серйозного не трапилося.

49-а хвилина - Після навісу Калиниченка Барцальї ледь не зрізав м’яч у свої ворота.

Буффон на висоті (Reuters)

50-а хвилина - Після навісу з флангу Гусін пробив у ближній кут. Буфон м’яч витягнув і вдарився головою об штангу.

52-а хвилина - Тимощук у центрі поля прогавив Дзамбротту. Навіс у штрафний України небезпечним не став.

53-а хвилина - Каннаваро зняв м’яч з голови Шевченка. Калініченко повернув м’яч у штрафну, але Мілевський не зміг обробити м’яч.

55-а хвилина - У двох метрах від штрафної збили Тотті. Дуже небезпечно.

56-а хвилина - Італійці розіграли штрафний, але Гроссо пробити не вдалося.

58-а хвилина - От це так... В Українців був супермомент. Спочатку Буффон відбив удар Гусєва метрів з восьми впритул, потім на добиванні першим був Калиниченко, удар якого на себе прийняв захисник.

59-а хвилина - Не забиваєш ти - забивають тобі! Лука Тоні забиває гол, який фактично перекреслює надії України на півфінал. Але шанси ще є, адже залишилося грати ще півгодини!

62-а хвилина - Невдача триває! Після навісу Калиниченка Гусін пробив у перекладину.

63-а хвилина - Тотті пробив у захисника.

64-а хвилина - Буффон на виході випередив Шевченка.

65-а хвилина - Тотті тримає м’яч і виграв час для своєї команди.

66-а хвилина - Каморанезі впав біля штрафного, але суддя показав, що сам.

67-а хвилина - Мілевський "відзначився" жовтою карткою.

68-а хвилина - Подвійна заміна в складі збірної Італії. Пішли: Каморанезі та Пірло. Вийшли: Оддо і Бароне.

69-а хвилина - Гол. Лука Тоні змушує нас згадати матч з Іспанією - 3:0. Дзамбротта прорвався по флангу і, опинившись у штрафній, прострілив, а Тоні забивав уже в порожні ворота.

72-а хвилина - Мілевського замінив Бєлік. Дебют Олексія Бєліка припав на не дуже приємні для збірної моменти.

73-а хвилина - Гусєв навішував у штрафний, але захист Італії справився з навісом.

75-а хвилина - Шевченко пробив вище поперечини.

76-а хвилина - Гаттузо замінено на Дзаккардо.

80-а хвилина - Буффон відбив потужний удар Шевченка.

81-а хвилина - Дзамбротта пробив вище воріт.

82-а хвилина - Тотті ледве було не втік один на один. Ударити він встиг, але слабко.

84-а хвилина - Українці занадто дріботять біля штрафної.

85-а хвилина - Калиниченко не потрапив по воротам.

86-а хвилина - Після удару Бєліка Буффон впіймав м’яч під перекладиною.

86-а хвилина - Калиниченко і Каннаваро зіштовхнулися в штрафній.

88-а хвилина - Бєлік - офсайд. Тоні - офсайд.

89-а хвилина - Шевченко зачепили в штрафному, але суддя побачив порушення правил у нападаючого збірної України.

90-а хвилина - Де Блекере додав 2 хвилини. Саме стільки відокремлює італійців від півфіналу, де команда Ліппі зіграє з Німеччиною.

Матч закінчено - Італія виходить до півфіналу, а українці повертаються додому з гордо піднятою головою.

Італія: №1. Джанлуїджі Буффон, №3. Фабіо Гроссо, №5. Фабіо Каннаваро, №6. Андреа Барцальї, №8. Дженаро Гаттузо, №9. Лука Тоні, №10. Франческо Тотті, №16. Мауро Каморанезі, №19. Джанлука Дзамбротта, №20. Сімоне Перротта, №21. Андреа Пірло.

Головний тренер - Марчелло Ліппі.

Україна: №1. Олександр Шовковський, №2. Андрій Несмачний, №4. Анатолій Тимощук, №6. Андрій Русол, №7. Андрій Шевченко, №8. Олег Шелаєв, №9. Олег Гусєв, №14. Андрій Гусін, №15. Артем Мілєвський, №19. Максим Калиниченко, №22. В’ячеслав Свідерський.