Італія - чемпіон світу!

Корреспондент.net, 10 липня 2006, 08:12
0
3

Матч був дуже напруженим - справді, грали дві рівні команди! На 7-ій хвилині французи повели - м’яч з пенальті забив Зідан - 0:1. на 19-й хвилині Італія зрівняла рахунок. Доля трофею вирішилася лише в серії пенальті, де сильнішими виявилися італійці, що вчетверте в історії стали чемпіонами світу!

Італія - Франція - 1:1 (5:3 по пенальті)

Голи: Матерацці, 19 - Зідан, 7, з пенальті

Пенальті забили: Пірло; Матерацці; Де Россі; Дель Пьєро; Гроссо - Вільтор; Абідаль; Саньоль

Пенальті не забили: Трезеге (поперечина)

Італія: Буффон, Гроссо, Каннаваро, Дзамбротта, Матерацці, Гаттузо, Каморанезі (Дель Пьєро, 86), Перротта (Якінта, 61), Пірло, Тотті (Де Россі, 61), Тоні

Франція: Бартез, Абідаль, Галлас, Тюрам, Саньоль, Вієйра (Діарра, 56), Макелеле, Малуда, Зідан, Рібері (Трезеге, 100), Анрі (Вільтор, 107)

Попередження: Дзамбротта, 5 - Саньоль, 12; Макелеле, 76; Малуда, 111

Вилучення: Зідан, 110