Чемпіонат України: Фаворити починають з перемог

Корреспондент.net, 24 липня 2006, 08:40
0
3

Минулих вихідних почався 16-й за рахунком чемпіонат України з футболу серед команд вищої ліги. Українські гранди - "Динамо" і "Шахтар" здобули впевнені перемоги.

У своєрідному матчі-відкритті першості київське "Динамо" приймало на своєму полі "Чорноморець".

Відкривши рахунок зі штрафного (Родріго), динамівці не втримали переваги - на 41-й хвилині рахунок зрівняв одесит Симоненко.

Здавалося, що команди перенесуть з’ясування стосунків на другий тайм, однак під завісу першої половини гри зірвана атака "Динамо" призвела і до вилучення в складі одеситів, і до голу в їхні ворота.

Відзначився новобранець Карлос Корреа, що на старті сезону показує впевнену і видовищну гру. Опинившись у більшості, кияни після перерви легко довели свою перевагу, забивши ще два голи (Юссуф і Шацьких).

Перемога повинна додати киянам впевненості, адже вже в середу, 26 липня, їх чекає непростий матч із "Металлургсом".

Багато голів глядачі побачили у Донецьку. Чемпіон України забив п’ять "сухих" м"ячів у ворота багатостраждального "Кривбасу", чотири з яких на рахунку бразильців.

Відкрив рахунок забитих м’ячів "Шахтаря" у сезоні Франселіно Матузалем, потім був дубль Елано, який "розбавив" Брандау. Ефектну крапку поставив Маріка дальнім ударом - 5:0!

Чемпіонат України: 1-й тур:

"Динамо" - "Чорноморець" - 4:1

Голи: Родріго (13), Корреа (45+1), Юссуф (57), Шацьких (69) - Симоненко (41).