Українки відзначилися на чемпіонаті світу

Корреспондент.net, 26 липня 2006, 15:45
0
2

У Загребі, на чемпіонаті світу зі стрільби українці почали завойовувати медалі. Першими успішно виступили жінки і юніорки в стрільбі по мішенях, які рухаються.

Наймолодша спортсменка в збірній, 20-літня Вікторія Заболотна принесла команді України першу медаль. У стрільбі на 10 метрів по мішенях, які рухаються, Вікторія вибила 380 очок.

Стільки ж було й у китаянки Кіжуе Ванг. Доля 3-4 місця визначалася в перестрілці. Заболотна виявилася успішнішою (19:18) і завоювала бронзу.

Інші українські спортсменки показали такі результати, яких вистачило нашій команді для медалі. Вікторія Заболотна, Галина Авраменко і Катерина Самохіна стали срібними призерами командних змагань.

Ще одна бронзова нагорода в скарбничці нашої збірної з"явилася також після перестрілки. У змаганнях юніорок зі стрілянині по мішенях, які рухаються, Тетяна Евсеєнко набрала 371очок .

У перестрілці луганчанка більш ніж впевнено обійшла росіянку Оксану Даниленко і завоювала бронзу. У командному заліку троє наших молодих спортсменок завоювали бронзову медаль. Крім Евсеєнко нагороду завоювали Настя Савельєва і Людмила Данилюк.

Сьогодні в Загребі представникам України поки що не вдалося підключитися до боротьби за медалі. Віктор Макаров у стрілянині з пістолета на 50 метрів показав 9-й результат (561 балів).

У стрільбі з пістолета серед юніорів Сергій Смельнянін зайняв 15 місце (539 балів). Тільки 21 місце в стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів зайняла Олена Костевич.

У стрільбі з гвинтівки на дистанції 10 метрів Олександр Лазейкін набрав 595 очок, стільки ж було ще в семи спортсменів, але при підрахунку результатів кожної спроби Лазейкін вибув з числа фіналістів і зайняв тільки 9 місце (у фіналі змагалась перша вісімка).

За матеріалами:Наш спорт