"Металургс" - "Динамо" 1:4

Корреспондент.net, 27 липня 2006, 08:10
0
6

Свій старт у кваліфікації Ліги чемпіонів київське "Динамо" розпочало з впевненої перемоги в Лієпаї над латвійським "Металургсом" з рахунком 4:1. Чемпіон Латвії виявився не готовим до боротьби з "Динамо"-машиною і вже в першому таймі господарі отримали у свої ворота три голи.

Початок гри видався дещо несподіваним для "Динамо", яке могло пропустити вже на перших хвилинах.

На шостій хвилині Шовковський помилився на виході і лише вчасно підставлена голова Каддурі врятувала киян від неприємностей.

Далі на полі була беззаперечна перевага гостей. На 12-ій хвилині лише вчасно підставлена нога захисника врятувала ворота після удару Рінкона.

Забити "Динамо" вдалося на 20-ій хвилині. Кадуррі відпасував на хід Рінкону, той увірвався у штрафну і в один дотик переправив м`яч у ворота - 0:1.

Далі навала "Динамо" стала ще більш відчутною. Удар Реброва з метрів 20 воротар відбиває перед собою, але ніхто з динамівців на добивання не встиг.

На 26-ій хвилині активний Верпаковскіс бив головою у падінні і голкіпер відбив, як і повторний удар під поперечину у виконані Рінкона. Втім, гол назрівав.

Шацьких на межі штрафного поборовся зі захисником, той зупинився, сигналізуючи арбітру, що форвард "Динамо" зіграв рукою, а Максим спокійно увійшов у штрафну і ударом з гострого кута робить рахунком 0:2.

За три хвилини Шацьких став співавтором ще одного голу. Нападаючий, після пасу Корреа протягнув м`яч до лінії штрафної і пробив, воротар зреагував на цей постріл, але відбив м`яч перед собою і першим на добиванні був Верпаковскіс, який не схибив з кількох метрів - 0:3.

Далі у цій грі все стало зрозуміло. Хоча той же Верпаковскіс на 36 хвилині міг оформити "дубль", але його удар пройшов над поперечиною.

Трохи відновити інтригу чи хоча б порадувати своїх вболівальників "Металургс" мав момент на наприкінці тайму. Ребров у боротьбі зачепив форварда латвійців і суддя призначив пенальті. Карлсон підійшов до м`яча, Шовковський виконав ритуал стрибків на лінії і спіймав в куті "шкіряного".

Другий тайм "Динамо" провело в розслабленому стані і це не дивно. Гра вже була зроблена і футболісти грали у своє задоволення, даючи пограти трохи і гостям, які кілька разів турбували Шовковського.

На 82-ій хвилині рахунок в цій грі став 0:4. Белькевич зі штрафного навісив у штрафну, де найвище вистрибнув Гавранчич, який і надіслав м`яч у сітку воріт господарів.

Втім, на 85-ій хвилині "Металургс" все-таки забив. Захист "Динамо" прогавив пас на Калонаса, який увійшов у штрафну, на замаху прибрав Шовковського і забив у пусті ворота. 1:4 - саме такий остатотчний рахунок цього першого раунду протистояння, яке завершиться за неділю у Києві.

"Металургс" (Латвія)- "Динамо" (Україна) - 1:4
Голи: Рінкон 20, Шацьких 29, Верпаковскіс 32, Гавранчіч 82, Калонас 87
"Металургс": Круц, Журавльов, Клява, Ємелін, Сурнін, Томашаушкас, Міцейка, Рімкявічіус, Солоніцин, Калонас, Карлсон (Астраускас 54)
"Динамо": Шовковський, Ребров (Ротань 66), Корреа (Белькевич 60), Рінкон (Чернат 76), Шацьких, Михалик, Гусєв, Верпаковскіс, Каддурі, Гавранчич, Юссуф.

"Шериф" (Молдова) - "Спартак" (Росія) - 1:1
Голи: Омотойоссі 90 - Ковач 76

"Левські" (Болгарія) - "Сіоні" (Грузія) - 2:0
Голи: Ангелов 20, Боріміров 82, з пенальті