Протасов обіграв Алонсо

Корреспондент.net, 27 липня 2006, 08:40
0
4

Дніпропетровський "Дніпро" виграв у перенесеному матчі першого туру у донецького "Металурга" з рахунком 2:0. Другий клуб Донецька, який в міжсезоння підсилився іспанським тренером Анхелем Алонсо та купою легіонерів нічого не зміг протиставити "Дніпру".

Відчутної переваги "Дніпра" протягом всієї гри не було, але команда із Дніпропетровська зіграла, як бомбардувальник, влучно забила два голи і закінчила політ без пробоїн у власних володіннях.

У першому таймі обидві команди обмінялися дальніми ударами, але серйозних моментів створено не було.

На 53-ій хвилині свій клас майстра штрафних підтвердив Назаренко, який пробив точно і Вірт навіть не встиг поворухнутися, коли м`яч опинився в сітці його воріт.

Цього разу відзначився Шелаєв, який скористався ювелірною передачею Бартуловича, розстрілявши ворота Вірта.

Після 2:0 "Металург" також мав кілька моментів забити і навіть зрівняти рахунок. Небезпечний удар головою Деметрадзе Вірт не без проблем відбив. На 90-ій хвилині у штрафній "Дніпра" був збитий Деметрадзе і суддя, не роздумуючи вказав на 11-ть метрів. Пенальті бив сам постраждалий, але Кернозенка грузинський форвард не зумів переграти.

"Дніпро" - "Металург" (Донецьк) - 2:0
Голи: Назаренко 53, Шелаєв 76
"Дніпро": Кернозенко, Грицай, Русол, Шелаєв, Корниленко, Кравченко (Бідненко 88), Радченко, Сердюк, Главіна (Бартулович 71), Шершун, Назаренко.
"Металург" Д: Вірт, Бусаіді, Мельник, Лембі, Незірі (Бансе 73), Міту (Олівейра 46), Прийомов, Зезе, Полянський (Деметрадзе 73), Абдулайе, Мендоса.