Чемпіонат Європи: Українці виграли золото

Корреспондент.net, 2 серпня 2006, 12:20
0
4

На чемпіонаті Європи по водних видах спорту в Будапешті українці сьогодні завоювали 3 нагороди. Усі три медалі були завойовані українськими спортсменами в плаванні.

Уже перший заплив вечірньої сесії приніс Україні не просто медаль, не просто золоту медаль, але і новий рекорд чемпіонатів Європи.

Сергій Бреус виграв заплив на 50 метрів батерфляєм. Власник рекорду Європи, Бреус показав результат 23:41 секунди, і встановив рекорд чемпіонатів Європи.

Бронзову медаль у запливі на 50 метрів батерфляєм завоював Андрій Сердинов, який показав результат 23:77 с.

Організаторам чемпіонату довелося шукати для церемонії нагородження 2 бронзи. Однаковий час у фінальному запливі показали Сердинов і датчанин Андкьяер.

Олег Лісогор у запливі на 100 метрів брасом зайняв 3 місце і завоював бронзу. 3 соті секунди Олег програв росіянину Роману Слуднову, і тільки 1 соту норвежцю Олександру Дале Оену.

Зазначимо, що злива зашкодила провести всі заплановані запливи. Через непогоду не відбувся фінальний заплив у жінок на спині на 200 метрів, у якому повинна була стартувати наша Ірина Амшеннікова.

Ганна Хлистунова і Юлія Підлісна успішно справилися з задачею виходу у фінал запливу на 100 метрів брасом. У півфіналі Ганна знову показала другий результат (1:08.29 хв), а Юлія вийшла у фінал з 8-м результатом (1:09.54 хв).